Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák akik nemrég tudtátok...

Anyukák akik nemrég tudtátok meg a második, harmadik babátok nemét, hogy éreztek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltunk ultrahang vizsgálaton.

Nekünk második gyerek lesz, első fiú, most lány van a pociban.

Még nagyon fura a gondolat.Most is fiút éreztem, szinte biztos voltam benne.

Egyenlőre még nem szoktam meg, hogy bátyus és hugica lesz.:-)

Ti hogyan éreztek, miben reménykedtetek?


2015. máj. 9. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Mi mindegyiknél lányba reménykedtünk. és jön a harmadik kisfiúnk is :)

most harmadjára nehéz volt,kellett 1 hét,mire átálltam agyban,h megint fiam lesz.de nem cserélném el őket már 100 lányra sem :)

2015. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is második jön és mindkettő fiú... szentül meg voltam róla győződve hogy nekem egy fiam és egy lányom lesz. Mikor közölték hogy ő is fiú... hát... örültem is meg nem is... kicsit féltem h mit fogok kezdeni egy kislánnyal és féltem hogy a fiam nem lesz olyan jó tesója és majd csak marjak egymást... (majdnem 5 év lesz a korkulonbseg)

úgyhogy örülök végül hogy kisfiú lesz, remélhetőleg jobban kijonnek majd egymással... de kellett egy 2 3 hét mire megszoktam és megbaratkoztam a gondolattal hogy újra kisfiú rucikat kell vasarolgatni... és hát a nevek... jesszus...:))) kislánynak már akkor megvolt mikor kiderult hogy terhes vagyok. itt vagyok 31 hetes és fiúba meg mindig nincs egyetértés...:))

2015. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont így voltam mint Te! Első fiú, és meg voltam győződve róla, hogy nekem csak két fiam lesz, olyan érzésem is volt, hogy fiú van odabent! MIkor mondta a doki 16 héten, hogy kislány leálltam vele vitázni, hogy az biztos nem lehet! Még hetekig "kómás" voltam! :) Aztán nagyon-nagyon örültem Neki, azóta 1,5 éve és imádom! <3 Most a harmadikat várom és azt hittem kislány lesz, most persze fiú jön úgy néz ki eddig! Kicsit csalódtam abban a pillanatban, de nagyon hamar elmúlt és örülök, most a kisfiúnak! :) Végül is tényleg az a lényeg, hogy egészséges legyen!:)
2015. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oke akkor nem is olyan ritka ez. Biztosan hozza fogok szokni csak ido kell. De mar nezegetem a rozsaszin ruhakat. 😊
2015. máj. 9. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is első fiú, második kislány. Őszintén szólva minket nem ért meglepetés, mert elsőnél fiút éreztem, a másodiknál is gondoltuk, hogy lány lesz. Meg igazából szerettük is volna, hogy másodjára lány legyen. Persze örültünk volna még egy fiúcskának is, de így aztán nagy volt az öröm. :)
2015. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első a fiú, és másodikra inkább lányt szerettem volna! De valahogy éreztem,hogy ő is fiú! :) A 12 hetes uh-on, már mondta a genetikus, hogy talán kisfiú. Érdekes, mert bár picit csalódtam, elég könnyen hozzászoktam,hogy fiús anyuka leszek. Most, nemrég a 18 hetese már tutira mondták,hogy fiú. Hát én olyan boldog voltam! :) Érdekes,hogy hogy át tudott állni az agyam!
2015. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!