Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek 5-6 hetes...

Volt valakinek 5-6 hetes terhességnél végbélfájdalma?

Figyelt kérdés
UH-ra csak kedden megyek, mindenhol azt olvasom, hogy ez a méhenkívüli terhesség egyik jele. Félek...
2015. máj. 10. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem minden esetben annak a jele. 3 napig fekudtem bent vegbelfajdalommal 5hetesen ( uhn meg nem latszott ) hogy mehenkivuli.. aztan 3 nap bentlet utan kiderult hogy ott van a picikem ahol kell csak hatrahajlo a mehem es elvileg azert fajt. 12. het kornyeken mult el addig nyilalt fajt ulni nem birtam.. stb.. ne gondolj egybol a legrosszabbra :) mas tunet? verzes? gorcs? eros kes szurashoz hasonlito alhasi fajdalom?
2015. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi más tünet nincs. Megpróbálok nem görcsölni :)
2015. máj. 10. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, es rendben volt, jo helyen tapadt.

Persze, figyeld magad, ha kesszuras szeruen erosodik es egyre tobbszor van, akkor hivd fel az ugyeletetet. De ahogy az elso is irja, es ahogy en is tapasztaltam, ez normal terhessegnel is elofordul. No a meh, alakul bent minden.

2015. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt és mellette borzasztóan görcsöltem napokig, és barnáztam is, hát rendesen be voltam rezelve, és ezek ellenére teljesen jó helyen tapadt meg.
2015. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!