Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az UH eredmények jónak...

Ezek az UH eredmények jónak számítanak?

Figyelt kérdés

20+5 napos kismama vagyok. Ahogy nézegettem a neten az átlag méreteket, az én picikém eredménye kisebb lett. Ez nem gond? Lehet csak azért, mert én is alacsony vagyok (160cm)? A doki nem mondott semmit.


BPD: 4,5 cm HC: 15,8 cm AC: 14,5 cm FL:3,1 cm



2015. máj. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek nagyjábóli értékek. Attól is függ, hogy 1-2 mm-rel arrébb teszi-e a mérőkeresztet vagy sem. Lényegtelen ezeket nézegetned! Ha nagy az eltérés, szólni fognak. Kicsire meg nem kell adni!
2015. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen voltam. Kisfiam méretei BPD:46 mm, FL:31 mm. A többit nem tudom mert csak ez a két adat van a leleten. Az első fiammal is ilyen ertekek voltak és 3600 gr, 53 cm-el született! :) Ne aggódj, ezek tényleg nem pontos adatok! Amíg nem említi a doki, addig nincs baj...és majd csak ezután szedik össze magukat a babucik igazán! :)
2015. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy picit kisebb az nem probléma. Nekem kb ekkora volt 19 hetesen de azt nem árt tudni, hogy a neten lévő értékeknek van egy jó pár milis tűrése ami egyrészt azért van mert a mért adatok nem túl pontosak, másrészt mert a babák nem olvassák ezeket, a saját ütemükben nőnek. A tűrésbe pedig ezek az adatok természetesen beleférnek.
2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha Te is kicsi vagy (esetleg a férjed sem egy óriás) akkor lehet, hogy a baba sem lesz majd két méter magas. Kb. 12. hétig egyformák, utána mindenki nő a saját ütemében, így lesz az egyik 2, a másik 4 kg-os mikor megszületik. Ahogy más is írta: se a bébik nem tudják mi lenne az átlag, így aztán ők nem is foglalkoznak vele. Hozzáteszem: robotok sem vagyunk, hogy egyforma méretűek legyünk.

Ezek az értékek teljesen rendben vannak, azért nem mondott semmit a dokid.

Jó babázást és kevesebb parát :D

2015. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!