Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a miskolci Semmelweis...

Akik a miskolci Semmelweis Kórháza járnak UH-ra segítenének? 38 hetesen 4282 grammra becsülték a babám, de azt mondta az UH-s hölgy, hogy a gép csal. Volt valakinek hasonló adat? Mennyi lett a születési súly?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem Miskolcra jártam, de nekem is 4 kg feletti babát saccolt a gép végül 3,5 kg-val született. Az összes ultrahangos súlymérés csak becslés egyfajta statisztikai tipp. Ne vedd komolyan. Az hamarabb jó eredményt ad, ha azt veszitek alapul hogy Te és az apuka milyen súllyal születtetek.
2015. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a betöltött 39. héten becsülték 4400 grammra a babát. Rá 5 nappal 3800 grammal született.
2015. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én oda járok,nekem a 32.héten 3kg-ra becsülték,tiszta ideg voltam,hogy fogok akkora gyereket megszülni,még van hátra 8hét.....aztán most voltam a 38.heti uh-on,és 3,5kg-ra becsülték,tehát valamit nagyon benéztek múltkor szerintem :)

Igy kicsit megnyugodtam hogy nem lesz óriásbébi valószinű,de sose lehet tudni mondjuk,mert ezek csak becslések,akár 1kg-ot is tévedhetnek.....

De azért a 4282g az elég durva szerintem.....

2015. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!