Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhesen dohányoztak,...

Akik terhesen dohányoztak, egészséges lett a babájuk?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hallani a terhesség alatti dohányzás veszélyéről. Elsősorban olyan anyukák válaszàt várom, akik dohànyoztak, esetleg ismerősük dohányzott míg babát várt.
2015. máj. 15. 21:42
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
26%
Semmiképp se. Dohányozni amúgy sem egy életbiztosítás, de főleg terhesen! A baba egészségét is veszélybe sodorhatod.
2015. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Barátnőm igen, egészséges babája lett, 15 éves már, semmi baja. Később ismét szült, 4 kilós, makk egészeséges babát. Volt egy kismama a kórházban,amikor bent voltam, ő ikreket vàrt, már 4 évesek, semmi bajuk. Meg egy kisebbségi csaj az utcánkból, 15 évesen szült előszőr, cigi a szájában volt mindig, azóta már 4 gyereke van, de nekik sincs bajuk.
2015. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Bátyám nője szült 2 gyereket és végig cigizett, de nincs baja a gyerekeknek, habár még kicsik. De persze az hogy X nőnek a gyereke egészséges lett még nem garantálja hogy mondjuk a te gyerekednek sem lesz semmi baja...
2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Én olyat ismerek aki végig dohányzott terhesség alatt, és 3 ujjal született a babája...

És ismerek olyat is, akinek egészséges lett.

De én nem kockáztatnék.

2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
én csak a hugomról tudok...két fia van. az egyik 5éves, már születése után befulladt, gépre kötötték, azóta is nagyon beteges és asztmás is. a másik fia még csak 3 éves nála egyenlőre nem mutatkozott semmi gond.
2015. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
#2: ez szerencse és genetika kérdése...egyébként meg sosem tudhatja, hogy később milyen baja fog kialakulni a gyerekének, csak majd azt fogja mondani, hogy: hááát ő ezt nem tudja mitől van
2015. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

volt egy csaj az osztalyon aki eros dohanyos volt terhesseg alatt is. aki volt mar gyermekagyas reszen az tudja hogy azert egy ujszulott alapvetoen nem sor ha nem ehes hanem alszik. az o babaja vegig uvoltotte keservesen a 3 napot....az apolok szerint elvonasi tunet ahogy levalik a lepenyrol...nem tudom de nagyon sajnaltam szegenyt. oszinten ha beteg nem is lesz a baba, mar csak ezert sajnaltam. meg hat ki vallal ekkora rizikot? ha pont a tied lesz a 20-bol egy eset ahol egeszsegkarosodast okoz, hogyan bocsajtod meg magadnak?


exdohanyos anyuka

2015. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
ja amúgy #6 vagyok: ismerősöm gyereke koraszülött lett és ebből adódóan refluxos, és hasonlók, pedig nem volt láncdohányos
2015. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
*nem sír
2015. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
Ez elég naív kérdés. Úgyse fogják be vallani. Meg aztán honnan lehet tudni hogy majd valaki , akivel dohányoztak, később beteges lesz. Avagy talán alkoholista. De lehet kábítószeres is. Az a szülő már akkor főleg nem fogja elismerni hogy , esetleg az ő hűlye szenvedélye miatt lett ilyen a " gyereke" . Ez akár húsz-harminc év múlva is vissza köszön majd.
2015. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!