Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a vélemények, és a tapaszt...

Mik a vélemények, és a tapasztalatok a terhes középiskolás vagy általános iskolai ballagásról, és terhesen vizsgázik éretségiből vagy szakmából?

Figyelt kérdés
terhesen ballag,az iskolás lány.
2015. máj. 16. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt általános iskolás osztálytarsam, aki terhesen ballagott. A véleményünk egyöntetű volt: hülye. Az is volt egyébként, csak kegyelembol engedték át, nagyon buta volt. Azóta született még pár gyereke, vegzettsege nincs, csak a 8 általános, dolgozni sosem dolgozott. Ja, nem kisebbség
2015. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt egy osztálytársam. Ő nem ballagott, otthagyta a sulit.
2015. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ja mi volt a vélemény... Semmi. Kisebbségi pasija volt, ezt eleve nem értettük.
2015. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen ismerősöm van, gimi utolsó évére magántanuló lett. Hát, szomorú, hogy nem védekezett megfelelően, pedig okos lánynak tűnt. Ez tényleg felelőtlenség, a szülei nélkül semmire nem vinné, egyáltalán nem boldogulna. Úgyhogy megvan a véleményem róla. Az apáról nem is beszélve, fel sem vállalta a gyereket.
2015. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így voltam :-) 18 voltam, a 4-et terhesen jártam ki, 7 hónaposan írásbeli érettségiztem, 8 hónaposan szóbeliztem. Minden jegyem 4-es, 5-ös lett. 1 évet kihagytam, majd elkezdtem a fősulit, mellette egy okj-t. El is végeztem, most a második diplomámat csinálom. ( közben perzse dolgozom, jó munkahelyem van). Én mondjuk sosem akartam azon a szinten megragadni, mnt 1-2 válaszoló mondott, hogy nincs iskolám, mert jajj, szültem, gyerekem vqn. Tudtam, hogy a gyereknek a legjobbakat akarom, amihez az az út vezet, hogy tanulok, hogy legyen munkahelyem.
2015. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, szintén gimi 3.-ban lett terhes, apuka otthagyta. Egy évet kihagyott, utána befejezte a gimit, továbbtanult, diplomás lett, most dolgozik és párja is van. Nem lehetetlen normálisan élni ezek után sem.
2015. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöm, 3. végén lett terhes, a 4.-et magántanulóként járta, leérettségizett. 1 évet otthon volt a babával, most szakmát tanul. Apukával együtt vannak, ő már dolgozik.
2015. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!