Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes lenne már tesztelni?

Érdemes lenne már tesztelni?

Figyelt kérdés

Május 2-án elfelejtettem bevenni a gyógyszerem (2. szem a levélből), csak 3-án este vettem észre. Előtte is, és 3-án is szeretkeztünk védekezés nélkül (mivel nem tudtam még a mulasztásról), de nem bennem ment el a párom. Aztán gumiztunk pár napig, aztán megint védekezés nélkül. Pár napja viszont olyan érzésem van, mintha babát várnék, semmi testi tünet, csak ez az érzés. Még ezzel is álmodtam valamelyik éjjel. Mondtam a páromnak, azt mondta, hogy ő örülne neki. Nyár végén akartunk nekiállni próbálkozni, mikor már teljesen kész a lakás.. :)


Szóval, bocsi, hogy hosszú lett, de gondoltam egy kis magyarázattal megelőzhetem a kioktatásokat :D


Szóval így a 16. nap környékén már kimutatná a teszt, ha lenne valami?


2015. máj. 18. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen szerintem kimutatná reggeli elsőből, mikor kell megjönnie?
2015. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vasárnap este/hétfő reggel :)
2015. máj. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!