Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt hematómája,...

Akinek volt hematómája, elmúlt? Mennyi idő alatt? Nem lett vetélés a vége? Meddig kellett feküdni?

Figyelt kérdés
3 napja vérzem, kórházban vagyok. 6Het+6napos terhesseg, szivhang van. Utrogestant (hüvelykúp) 3x2 es Rutascorbint szedek, ill. Dicynone-t a verzes csillapításra, mert 2 napig nagyon vereztem. Tapasztalatokat megosztanátok velem?

2015. máj. 21. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nálad szerintem az a baj, hogy nagyon korai a terhesség :(

nagyon szorítok!


engem 18. héten öntött el a vér, még azzal is vetélés gyanúval feküdtem, a méhlepényről vált le egy darab, majd lett a haematoma ami miatt olyan 10 hétig feküdtem mire végre felszívódott.

2015. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) már jól vagy(tok)?
2015. máj. 21. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

jaaa, az lemaradt :) épp iskolába készülünk vele ;)

kiírt napon született! :)

kitartás és tényleg nagyon szorítok

2015. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

5 hetesen kezdtem barnazgatni.

9. heten vettek csak eszre a hematomat, amikor mar rendesen vereztem.


Szigoruan fekudnom kellett, mert a 12. hetig kimoshatja ver a petezsakot. Sok C-vitamint es magneziumot szedtem.


Egy hetig meg pecsetelgettem, aztan felszivodott. A 15. heti uh-n mar nyoma sem volt.


27+4 hkm

2015. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lemaradt: Sokat szamit, hogy hol van a hematoma. Ha a petezsak felett, vagy mellette, akkor rizikosabb.

Ha alatta, akkor semmi vesz, ki tud ugy urulni, hogy nem er a petezsakhoz.

2015. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematómám az elején. Először csak barnázás, aztán csöpögött belőlem a vér. Én is szedtem Utrot először 3*1-et, arra nem múlt el. 3*2 óta már nincsen semmi bajom. És a hematóma sincs már sehol. Most már kismama tornázok :)
2015. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a drukkot! :) Sajnos a baba felett van a hematóma, ezért aggódom... Előző terhessegemnél is volt, feküdtem majdnem végig, de most jobban véreztem, mint akkor. Mindjárt lesz egy újabb UH, remélem minden OK a babóval. Szerencsére ma reggel mar nem volt vér...
2015. máj. 22. 08:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon szorítok, írd meg hogy mi van veled! Minden rendben lesz!!!
2015. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 10. héten vették észre. Egyszer véreztem egy kicsit és annyi volt. 3 nap kórház, 2 heti Utrogestan-kúra, három hét fekvés. Aztán visszamentem dolgozni (ülőmunka). Addigra a hematóma jelentéktelenül kicsi lett, a 18. heti ultrahangon már nyomát sem látták. Azóta sem jelentkezett semmi. Nekem a petezsák bal oldalán volt.

Szóval megmaradt, nem lett vetélés belőle, hála a jó égnek. Nemsokára megszületik. :)

2015. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, nekem ismerős javasolta a Rutascorbint, abból is beszedtem egy dobozzal, ez kimaradt.

A kórházban riogattak, hogy az egész terhességet végig kell feküdni majd. A gondozó (nem fogadott) orvosom azt mondta, amikor már csak a töredékére zsugorodott hematómát látta az uh-on, hogy nyugodtan járhatok-kelhetek, ha nem okoz panaszt. Panaszt utána már nem okozott, tényleg. Nem fájt, nem vérzett, úgyhogy csak pár napja, a 36. héten hagytam abba a munkát.


Kitartás!!!! Drukkolok nagyno!!!

2015. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!