Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyanokat keresek akiknek...

Olyanokat keresek akiknek placanta previajuk van vagy volt és folyamatosan volt probléma vele. Meddig tudtátok hordani a babát ill. egészségesen született?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is placenta previam van, most vagyok 25 hetes. 3. terhesseg es mindkettö csaszar volt, azt mondtak ilyenkor szinte törvenyszeru, hogy igy helyezkedik el. Jelenleg nincs problemam,neked?

1,5 ora az ut a munkahelyemig, fönököm szerencsere megengedte, hogy itthonrol dolgozzak, kulönben tappenzre kellett volna mennem. Te hany hetes vagy?

2015. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
27 hetes vagyok,de nekem sajnos folyamatosan van panasz.kisebb nagyobb barnás vérzések. Kórházban vagyok már 4 hete és a végéig itt is kell maradnom.Nálunk első baba.
2015. máj. 26. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hu, az nem könnyu. Mit mondanak, mitöl verzik? Nyilik a mehszaj? Teljesen rajta van vagy csak reszben?

Nekem ahogy növekszik, elkezdett feljebb kerulni, jövö heten megyek uh-ra, akkor ujra megnezik.

Akkor neked is csaszar lesz?

Kisfiu vagy kislany lesz?

2015. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Centreális tehát rajta van.Miért vérzik,nagyon jó kérdés,nem mondanak nagyon semmi.

Kisfiú a drágám. Nem hiszem,h feljebb megy ahhoz már eléggé elörehaladtunk. Ti hány hetesek vagytok?

2015. máj. 26. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsö voltam. 25 hetes es kislany.

Kitartas es minden jot nektek.

2015. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!