Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfordulhat még? Van vmi...

Megfordulhat még? Van vmi gyakorlat esetleg?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam dokinál,csinált uh-t.Most léptem át a 35.hétre,és kiderült,hogy farral fordult,pedig az előző uh-n meg is jegyezte az orvos,milyen szépen beilleszkedett már a feje.Ehhez jön még,hogy a kisfiunk sürgősségi császárral született 2007 júliusában.Eddig biztatott,hogy szülhetek hüvelyi úton,mert szép a sebem,de most mondta,ha így marad popsival.akkor mindenképp császár lesz.Nagyon el vok keseredve,nincs erre vmilyen mozdulatsor,amivel elősegíthetném a megfordulást?Segítsetek:((
2010. febr. 26. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is faros még a kis kukacos,most a 33.héten de nem akarom rávenni hogy megforduljon mert annak hogy így helyezkedik oka van(pl.rövid a köldökzsinor és nem tud megfordulni!).

Amúgy olvasgattam ilyen praktikákat,négykézláb kell állni mert akkor nagyobb a helye forgolódni vagy a sok séta is segíthet.

Sok szerencsét és könnyű szülést!

2010. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Több praktika is létezik. Van, aki valami elementáris metálzenére esküszik, mert az annyira sokkolja a babát, hogy megfordul. Van, aki elemlámpával csalogatja a jó irányba. És vannak jógás gyakorlatok is erre. Ha jól emlékszem, akkor fél gyertyába kell a fal mellett lenni pár percet, utána meg négykézlábra helyezkedni. Aztán létezik egy homeopátiás bogyó is a megfordításra, a neten utána tudsz nézni!
2010. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy állj négykézlábra, és hintázz előre-hátra. Állítólag ez az esetek felében beválhat.
2010. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A metálzene sokkolja a babát???? Jó ég, mik vannak itt a neten...

Az én babám köszöni jól van, elég sok metálzenét hallgatott a pocakomból...


Hogy a kérdésre is válaszoljak, egy ismerősömnek a 39.héten megfordult a babája! Anyu mesélte, hogy én is az utolsó pillanatban fordultam meg.

Beszéld meg a babáddal, hátha hallgat rád!

2010. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
11-34-es vagyok. Nekem ezt a metálzene dolgot a védőnőm mondta, nem akarok vele megsérteni senkit. Szerintem úgy kell érteni, hogy ha a baba korábban nem hallott ilyet, akkor az hatással lesz rá.
2010. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat,meg fogom próbálni a gyakorlatokat.:))
2010. febr. 26. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg meg lehet vele beszélni. A barátnőm kisfia a kiírt napon fordult be és és 4 óra múlva már a mamája karjában volt, pedig nagy baba volt és azt mondták nem lesz helye arra, hogy megforduljon.

Én 31 hetes vagyok. A múlt héten mindenféle emésztési panaszaim voltak, kiderült, hogy léptől májig fekszik a pici lány. Megkértem vegyen fel egy olyan pozt, ami nekem is és neki is jó, másnapra már faros volt(90fokos) fordulat. (Sokkal formásabb a hasam és jobban érzem

magam.:)) Majd befordul, ha eljön az ideje. Majd "megbeszéljük", de ha nem...miért kellene félni a császártól?!

Lazíts és élvezzétek a hátra lévő időt!

2010. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2. vagy többedik baba lehet, hogy csak a szülés előtt néhány órával fordul be!! Szerintem se parázz ezen. Beszélgethetsz vele, de tényleg oka van, hogy ő most nem úgy fekszik, ahogy x hete...
2010. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

25 hetes kortól faros a babám azóta próbálkozom mindenféle praktikákkal, de nem fordul. A doki szerint már nem is fog, az esély nagyon kicsi.

39 hetes

2010. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyes és gyakorlott az orvosod, akkor ők is meg tudják fordítani kívülről a babát, bár ez neked nem lesz túl kellemes érzés (kézzel simogatják, nyomkodják a hasadat és úgy fordítják meg a babát) . Néha előfordul, hogy megteszik, de nem tudom, hogy milyen helyzetben fordulnak ehhez a módszerhez.
2010. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!