Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt mehen kivuli...

Kinga Sz kérdése:

Akinek volt mehen kivuli terhessege verzett illetve voltak erosebb gorcsei? Ha ezek nincsenek nem valoszinu a mehen kivuli terhesseg?

Figyelt kérdés
Szornyu pillanatakon megyek at! Majdnem ket hete pozitiv lett a terhessegi tesztem felev probalkozas utan. (Sajnos) rogton masnap elis mentem uh ra egy orvoshoz akinel eppen talaltam szabad idopontot. Termeszetesen nem latszott semmi. Vissza hivott ra egy hetre. Amikor ugyancsak semii sem latszott. 15 percen belul o elis dontotte hogy mehen kivuli. Szinte ossze estem. Elmentem egy madikhoz rogton aznap aki azt mondta szo sincs errol. Progeszteront irt fel es 10 nap mulva menjek vissza. En addig belehalok... Az utolso uh n 6 hetes voltam az utolso ciklustol, viszont nekem nincsenek pontos ciklusaim. A pe m tudom biztosan nagyon keson volt. Nem gorcsolok nem verzek. Kerem valaki aki tapasztalt ilyesmit vagy velemenyt tud adni kerem irjon. Elore koszonom

2015. máj. 27. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes nagyon korán menni, nálam 5 hetesen nem láttak semmit, ennek ellenére nem volt szó méhen kívüliről, másfél hét múlva kellett visszamennem már volt szívhang is!

Volt méhenkívüli terhességem, ott más okból voltam uh-on még mielőtt megtudtam,hogy babát várok, ott kérdezte az orvos hogy mikor kéne megjönnie mert folyadékot lát ,ami nem jelent jót ha esetleg terhes lennék, pár napra rá pozitívat teszteltem, én az egyik nap reggel elkezdtem vérezni.Azonnal mentem orvoshoz, görcsök csak délután jelentkeztek!

Méhenkívüli terhességre utaló tünetek lehetnek még:

Hüvelyi vérzés pozitív terhességi teszt ellenére.

Elmaradt menstruáció utáni barnás vérzés.

Erős, szúró alhasi fájdalom.

Napok óta tartó aluszékonyság.

Gyakori hangulatingadozás.

Húzó deréktáji fájdalom.

Végbélfájdalom.

Ájulás gyakori érzése

2015. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez történt velem három hete amit most leírtál. 35 éves vagyok, inszemes baba, pozitív tesztek. Két hétig nem láttak semmit. Első orvos közölte, hogy biztos elvetéltem. Elmentem egy másikhoz, rögtön jajveszékelt, hogy méhen kívüli. Aztán elmentem egy harmadikhoz, aki közölte, hogy várjak türelemmel. Meg is lett az eredménye. Én hülye meg két hétig sírtam, idegeskedtem. A legrosszabb, amit tehettem. Nyugi, ha pozitív a teszt, ott a babó. Én is szedek hormont, hogy megmaradjon a pici.
2015. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Remelem jora fordul minden! Elso terhessegem lenne. Rengeteget stresszelem magam bar tudom ez a leheto legrosszabb. Nekem mar nem gorcsol a hasam. Nem vereztem egyszer sem. A melleim feszulnek foleg ejjel. Hetfon kiderul majd minden...
2015. máj. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!