Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhes vagyok....

6 hónapos terhes vagyok. Tegnap gyengén éreztem a babám mozgását, ma szinte nem is, pedig direkt lepihentem párszor. Ha balra fordulok gyengén érzem néha hogy mozog. Most csak lustább a baba vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Ittam egy kávét hátha egy picit felébreszti, de akkor sem érzem mozogni. Eddig minden nap mozgot, ha ránéztem a pocimra már láttam hogy mozog. VÉrnyomásom rendben. Nincs semmi tünetem.
2015. máj. 27. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, az én babám mindig végigaludta a pocakomban ha hidegfront volt, egyébként kint is ezt csinálja. :D

Próbálj meg csokit enni, az szerintem jobban felébreszti, mint a kávé, a cukortartalom miatt.

Ha aggódsz, akkor pedig szerintem menj be az ügyeletre, inkább menj be feleslegesen, küldjenek haza hogy minden oké a kicsivel, mint hogy valami baj legyen.

2015. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike.
2015. máj. 27. 18:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor kell aggódni?
2015. máj. 27. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A 6 hónapos terhesség mit takar? Ugyanis magzatmozgásnál nagyon nem mindegy, hogy a 6. hónapban merre jársz. Feküdj az oldaladra evés után úgy negyed-fél órával, és számold a magzatmozgásokat. Ha egy óra alatt minimum 8-10 mozgást észlelsz, nagy valószínűséggel csak lustul picit, de ha ez több napig tart, mindig érdemesebb ránézni.
2015. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kőszi.
2015. máj. 27. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz!!
2015. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Másnap már nagyon sokat mozgott. Ugylátszik amikor a nagy hideg esős napok voltak megérezte, de ahogy jött a meleg, ujra rengetegett rugdosott és azóta is:)
2015. jún. 2. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!