Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. hetben kevesebb magzatmozg...

25. hetben kevesebb magzatmozgás. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
25hetben 1hete jóval gyengébb és kevesebb mozgást érzek mint eddig,esténként szoktam erősen érezni most meg alig :( Aggódom h nem e lehet baja a kicsinek,bár orvos szerint ez nem gond.Első baba ezért félek nagyon h minden oké legyen.Van ötletetek h ez mitől lehet?

2015. máj. 28. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én ma vagyok 24 hetes. Eddig én is erősebben éreztem, és sűrűbben is, pláne esténként. És kb tegnap óta nem érzem csak épp néha néha. Azt olvastam, hogy az időjárás is közrejátszik, és most itt nálunk (Németország) hideg, esős, álmositó érkezett, egyébként én is fáradtabb vagyok. Ilyen időben azt olvastam, h ők is lustábbak. Otthon nem lett rosszabb, hűvösebb az idő mostanság? Lehet, h neked is azért van. Mindenesetre, most hogy csokit ettem, éreztem egy pár mozgást, de nem sokáig, szerintem lusti
2015. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha erzed meg ha keveset is akkor baj jincs. Van hogy átfordul más pozícióba akkor máshogy erzed

. Most 28 hetes vagyok valtozo mikor mennyit mozog. En is aggodom de ilyenkor varok picit. Az első gyereknél is így vklt. Ha egy ket napig nincs mozgas akkor irany az orvos.

2015. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mozog ő csak én megszoktam h esténként 10-15perc aktív mocorgás volt most meg ahoz képest jóval kevesebbet és gyengébben mocorog.
2015. máj. 28. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!