Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. napja késik a menzeszem,...

5. napja késik a menzeszem, fáradt vagyok egésznap, pedig időben lefekszem, kedvetlen . Nyűgös vagyok a nap nagyrészében. Sűrűn éhes vagyok, eszek, és hányinger! .2 óra múlva kb ismét éhes vagyok. Szerintetek teherbe estem?

Figyelt kérdés
Olyan meg akar jönni érzésem van. De, sehol semmi!

2015. máj. 28. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi nem fogjuk tudni megmondani. De egy terhességi teszt bámulatos dolgokra képes. Például megmondja, hogy terhes vagy-e.
2015. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na nem mondod....
2015. máj. 28. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet, az majd kimutatja terhes vagy-e.
2015. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
következő lépés az lesz! csak kíváncsi vagyok veletek hogy történt a terhesség :)
2015. máj. 28. 18:08
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi de tényleg mit vársz? 5 napja késik a menzeszed. Terhesség első nyilvánvaló jele az ez, te is tudhatod. A tünetekre közel sem lehet adni annyit mint arra, hogy késik-e illetve mit mond a teszt. Ettől Függetlenül te is és mi is tudjuk, hogy más is okozhat késést és az összes tünet is jelenthet mást is. A teszttel többre mész mint a mi válaszainkal.


Egyébként 22 hetes vagyok és most jött meg az étvágyam, már most sokat ennek magamhoz képest. Ez nem korai terhes tünet. A fáradság és kedvetlenseg lehet terhestunet és lehet front is. Hányinger pedig lehet a sok evestol is.

Meg akar jönni érzés lehet azért mert terhes vagy és lehet azért, mert meg fog jönni.

Ettől többet itt neked senki nem tud mondani.

2015. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én látò vagyok. Terhes vagy!
2015. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bizom benne :)
2015. máj. 28. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:

4-6hetes terhességig szinte nincs semmilyen tünet általában.


Éhség,szurkáló érzés,fáradékonyság hétköznapi dolog.

2015. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a tüneteim, csak én szoptatok. Nem lehet, hogy te is?
2015. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

..nekem ugyanez volt, aztán három hét múlva megjött..késéssel... aztán olyan is hogy kéthetente. De terhes, az nem voltam!! Ha utánaolvasol a neten a tüneteknek azt tapasztalod majd hogy a pasik is terhesek..!:D.....

Igen, a meg akar jönni ...érzésem volt nekem is, de elmúlt egy héttel később.....aztán a 2.már bőven bepótolta:(...

klimax felé közeledek mondjuk..

2017. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!