Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek második babával sokkal...

Akinek második babával sokkal gyorsabban nőtt a hasa nagyon nagy lett a végére?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél már félidős voltam mire egyáltalán látszódott, hogy babát várok. Most 14 hetes vagyok és hát nagyon gyorsan nő a hasam pedig nem hogy nem híztam még fogytam is a rosszullétek miatt. Előzőnél ekkora kb. a 26. héten volt. Most ránézek és úgy érzem ,hogy talicska kell majd a 40. hétig nehogy orra essek. Akinél hasonló volt mekkora hasa lett a végére?
2015. máj. 28. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 37 hetes a kisfiammal és sokkal hamarabb látszott mint a lányomnál. Viszont igy a végén kisebb a hasam mint az első terhességemnél, de mivel sokkal lejebb volt/van a pocakom sokkal jobban akadályozz és nyomja a derekamat.
2015. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erre én ius kiváncsi vagyok,most 14 hetesen akkora mint az előzőnél 18 hetesen kb.
2015. máj. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagyunk így páran. Előzőleg a lányom kb. 22. héten látszódott.


2 hete bementem a munkahelyemre, akkor voltam 12 hetes, hogy szóljak, hogy baba van, de hárman előre gratuláltak, annyira látszik. :D


Nekem most is le van maradva a baba 1 héttel, ahogy a lányom volt anno, ő 3000 grammal született. Szerintem most csak a pocak lesz nagy, a gyerkőc nem. Legalábbis merem remélni...

2015. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem azért a nagyobb has nem jelent feltétlenül nagyobb babát is :-P A még várandósoknak további kellemes babavárást kívánok! :-)
2015. máj. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!