Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttok-e valamit? Www.Kepfelto...

Láttok-e valamit? Www.Kepfeltoltes.hu/view/150601/IMG_1509_www.kepfeltoltes.hu _. Jpg

Figyelt kérdés
Barátnőm kérésére. Kinek mi a véleménye? Mi "élőben" valamit látunk. , de nincs tapasztalotunk x epillel (pl száradási csík-bár a leírásban az van, h mindennemű színjelenség pozitívat jelent), úgyh szavazásra bocsátjuk, amíg el nem telik az a jópár nap míg újra megpróbálja

2015. jún. 1. 16:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Láttam már pozitív X-epil tesztet, de az nem így nézett ki. Pár nap múlva újra kell próbálni, és az már egyértelműbb lesz.
2015. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hány perc után jött ki? Képről szürke, és nagyon halvány, nekem ez inkább tűnik száradási csíknak. Épp nemrég jártam hasonlóan az x-epillel két egymást követő napon is.
2015. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
elég hamar, pár perc lehetett,és én amúgy rózsaszínesnek is láttam, de épp az imént hívott, h ma reggel is csinált egyet, de azon meg kb semmi nem látszik. azt nem tudom, h a 21. sz-ban miért nem lehet olyan anyagból csinálni ezeket, amin tényleg nem látszik semmi ha nincs.... van űrrepülő, vízhatlan dzseki, gyűrődésmentes anyag, liposzómába zárt gyógyszer csak éppen ez nincs.. mert ez nem azon múlik, h ki mikor tesztel, ha késne már neki és megcsinálta volna, akkor kb ugyanez a szitu, h nem tudja mi van. mindegy, én még azért drukkolok :)
2015. jún. 2. 14:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem látszik rajta, ha nincs semmi. Csak odaképzelik a nők. Ha tényleg pozitív, akkor azt nem kell tüzetesen nézegetni, fotóról is teljesen egyértelmű.
2015. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabriel vált be. csináljon egy olyat holnap. Nekem az délután fél ötkor full pozitív lett, a másfajták még reggel is csak halványak voltak.
2015. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján csinálja inkább legkorábban, én ezeknek a halvány csíkoknak nem hiszek.
2015. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem látok semmit.

5 nap mulva teszteljetek ujra :)

2015. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
végül,sztem az volt itt, h késett a peteérés, és keresztreagált az LH-val a teszt.
2015. jún. 7. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!