Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nevet válasszak?

Milyen nevet válasszak?

Figyelt kérdés

17 éves leszek néhány nap múlva. most 16 hetes terhes vagyok. november elejére várom a babát! És fiú és lány neveket keresek! Az élettársam vezetékneve: KIS.

s ha fiu lesz, akkor ezt a nevet szeretném neki: Kis Richárd Kálmán! Jó ez így szerintetek? Jol hangzik? Ha lány lesz akkor még nem tudom!! de úgy akarom h 2 keresztneve legyen. Lány nevek amik tetszenek: Violetta, Nádjá, Olívia, Natália, Evelin, Fanni, Ayse, Maja, Csenge, Lorena, Aybige, Ajna, Detti, Zsófi, Zsanett. Valami jó hangzású lány nevet össze raknátok ezekből?


2015. jún. 2. 21:20
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
*18 hetes terhes vagyok
2015. jún. 2. 21:21
 2/36 anonim ***** válasza:
Nádjá, Ayse, Aybige nevek nem léteznek.
2015. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
Kis Natalia Fanni
2015. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kis Richárd Kálmán nem rossz, de kicsit nekem romás :/

Lányok közül a Fanni, Maja, Csenge, és Zsófia tetszenek.

2015. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
1.-nek DE LÉTEZNEK! NE TEGYED MAGAD! CSAK JOBBAN TUDOM!
2015. jún. 2. 21:34
 6/36 A kérdező kommentje:
2.nak köszönöm. valoban szép s jol hangzik
2015. jún. 2. 21:35
 7/36 A kérdező kommentje:
3.nak: Lehet de nekem így tetszik. de köszönöm
2015. jún. 2. 21:36
 8/36 anonim ***** válasza:

Kislány!

Magyarországon csak és kizárólag magyar helyesirassal adhatoak a nevek. Nádja lesz a Nádjá helyett. Hogy az Ayse mi akar lenni, meg az Aybige azt elkepzelni sem tudom. MTA női nevek - az ezen szereplő nevek adhatok

2015. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
kérvényezni is lehet-!!4 ne kislányozz !! 17 éves leszek!!
2015. jún. 2. 21:45
 10/36 anonim ***** válasza:
A fiúnév szerintem jó. Lánynévből jól hangzik szerintem: Kis Natália, Kis Violetta, Kis Olívia, második névnek pedig a Fanni vagy a Zsanett passzol mind a háromhoz.
2015. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!