Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jovo heten szulok programozott...

Jovo heten szulok programozott csaszarral. Ez a hetvege az utolso kettesben a parommal. Erre mondja, hogy a napot a fiaval ( ez rendben van! ) es az exevel toltene a strandon! Jogosan vagyok merges?

Figyelt kérdés

Sokszor van itt a fia, ez teljesen rendben van, en is szeretem, jol megvagyunk.

Erre kitalalta, hogy elhivja a fiu anyjat is, es elmennek harmasban a strandra.

Soha nem jarnak harmasban sehova, erre a szulesem elotti napokban jut eszebe?


2015. jún. 3. 08:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Ha valaki elvált férfival kezd, fogadja el, hogy van egy másik családja is.


Mondjuk a szitu szerintem is gáz..., akarta ő is ezt a gyereket?

2015. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy mérges, elég bunkó dolog.
2015. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem ez a gond, hogy van egy fia es vele akar lenni, de az anyjaval ?

Egyebkent az exevel en is joban vagyok, ebedelunk kettesben, sms- ezunk,ok is beszelnek minden nap.

Csak most ez azert rosszul esett, hogy mondja hogy hetvegen nem kesz itthon, mennek harmasban strandra, es az o otlete volt.

2015. jún. 3. 08:15
 4/22 anonim válasza:
59%

"Ha valaki elvált férfival kezd, fogadja el, hogy van egy másik családja is."


Nem, nincsen másik családja. Másik gyereke van, aki az aktuális partnerrel/házastárssal közös család teljes jogú tagja. De a gyerek anyja aztán ugyan nem az apuka családja, pusztán a volt felesége/élettársa/csaja, akihez az égvilágon semmi köze se apukának, se az aktuális párjának.

2015. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is az a furcsa, hogy ha eddig nem voltak háromasban, akkor miért pont most?

Nekem is rosszul esne egy kicsit! Megkérdezted,hogy miért szeretné elhívni az exet?

2015. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Utolso, meg nem kerdeztem, este mondta, akkor epphogy felfogtam, ma reggel meg mar ment dolgozni, en aludtam.


Nekem is az a fura, hogy soha nem jarnak harmasban sehova, es nekem mondta is az ex, hogy nem is szeretne, ( regebben mondta) , nem akar kozenk allni.

Tenyleg semmi gondom a novel.

2015. jún. 3. 08:25
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne. Ráadásul olyan programot talált ki, ahova gondolja hogy neked eszedbe sem jutna elmenni velük, 39 hetesen strandolni.
2015. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, es egesz napos program, mert raadasul masik varosban van, tehat reggeltol estig oda lesznek.
2015. jún. 3. 08:28
 9/22 anonim ***** válasza:
Menj velük! Nem kell neked pancsolni, csak napozol, pihizel és ennyi.
2015. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Pont ezt akartam írni, hogy Te is menj velük!:) az árnyékban hűsölve el lehet lenni!:)

Ha pedig nincs kedved, szervezz be barátnőt és csináljatok egy egész napos programot!:)

2015. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!