Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mutatja ki a terhességet...

Mikor mutatja ki a terhességet a teszt, ha pajzsmirigy problémáim vannak?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja jelentkezett pajzsmirigy gyulladásom, határesetes progeszteronnal. Hétfőn kell mennem izotópra ez miatt, s mára nem vártam (orvos is tudja a babaprojektet), ezért figyelem sikerült e ez a hónap, vagy sem. A tesztem negatív, s arra gondoltam ha hétfőig sem érkezik meg reggel teszt. Csupán az alacsony progeszteron szintem aggaszt. Ez a vizsgálat után lenne gyógyszeres kezelés rá. Ha babám is van, ebben az esetben is ki fogja mutatni a teszt, ha nem jön majd meg.
2015. jún. 12. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel a teszt a hcg-re érzékeny, amit a méhfalon megtapadt megtermékenyített petesejt, vagyis az embrió lepényszövete termel, ezért ugyanakkor, mint mindenki másnál.
2015. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attól függ mikor szeretkeztél a férjeddel...ha nagyon gyakran az elmúlt 3 hétben,tehát kb mindennap,akkor nyugodtan tesztelj jövőhéten és az utánalévőn,mert 21 nappal aktus után már 100% kimutatja
2015. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!