Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, van szívhang...

6 hetes vagyok, van szívhang is. Viszont tegnap véreztem. Honnan jöhet?

Figyelt kérdés
Tegnap este erősebb vizelés után el kezdtem vérezni rögtön a wc papíron vettem észre. Egyből bementünk a kórházba az ügyeletre. Szednem kell az utrogesztant, volt már egy miss. ab. om 8 hetesen. UHn megnézték, minden rendben van, nem onnan vérzek.. de nem tudják, hogy honnan, emelték a hormont, illetve ágynyugalmat írtak elő. Sajnos előző terhességemnél ugyan így volt... Valakinek van valamilyen tapasztalata?

2015. jún. 14. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. Előbb írtam ki kérdést, szinte ugyanaz a helyzetünk, nekem is utro, magnézium és c vita. Nekem sem indokolták a vérzés eredetét, vagy innen vagy onnan.
2015. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem utro után elmúlt így nálam progi hiány lehetett.

Itt sok történetet olvastam amikor utolag derült ki, hogy a méhszájon van a placenta és ez okozhat vérzést.

2015. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Progeszteronhiany

2. Hematoma

3. Kezdodo veteles

4. Hajszaleres verzes, a tagulo mehben, vagy ahogy a petezsak egyre jobban racstlakozik a mehfal erhalozatara.

2015. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!