Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, magánorvoshoz vagy...

Kismamák, magánorvoshoz vagy sztk-ba jártál? Meglett a 4 pecsét?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem "pecsétet" számoltam és a kórházban sem azt nézték. Mentem szülni, vittem a kiskönyvet és amikor hazaengedtek a zárójelentéssel egyidejűleg adtak egy igazolást (kb. 4 példányban), hogy hány alkalommal voltam gondozáson. Én csak magánra jártam. Vizsgálatra is (4 hetente) és az ultrahangra is, azt is az orvosom csinálta.

Ezt az igazolást kellett az anyasági igényléshez csatolni.

2015. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Budai oldal de ha jó a doki akár a belvárosba is elmegyek:)
2015. jún. 14. 13:54
 13/19 A kérdező kommentje:
11. válaszoló: védőnőnél nem is voltál? Állítólag kötelező de nem ismerem az új rendszert.
2015. jún. 14. 13:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg papírt én is kaptam a dokimtól,azzal tudtam igényelni az anyasági támogatást.


Én a Szent Margit kórházba szültem. Dr. Sávai Györgynél.

Neki a Zugligeti klinikán van a magánrendelése.

2015. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon többet nem ismerek mert nem Bp-i vagyok:)
2015. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, róla már én is jókat hallottam.:) Ő adta a papírt az anyaságihoz, gondolom a kh-i zárójelentéssel? Kiskönyvbe is pecsételt?
2015. jún. 14. 14:05
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvoshoz durván havonta a 6. héttől a 34.-ig jártam. Közben a kötelező vérvételek a kórházban. A 34. héttől hetente NST a kórházban, amit a saját orvosom írt alá (+ be a kiskönyvbe) Természetesen jóval több, mint 4 pecsét jött össze. :)
2015. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
kis könyvbe is pecsételt és igen ő adta a papírt a zárójelentéssel együtt mikor távozhattunk a kórházból:)
2015. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus a lakcímedhez tartozó kórház, akkor javaslom hogy ott néz körül orvos téren (hátha találsz olyat akiben megbízol). Az én orvosom máshol vezette le a szülést mint ahova lakcím szerint tartozom. Sajnos terhességi cukrom volt, sztk-ba nem foglalkoztak terhesekkel, ahol szültem ott azért nem mert lakcím szerint nem oda tartozom és ahova tartozom ott meg azért nem mert nem ott szültem. Szerencsémre diétával karbantartható volt a vércukorértékem.

Sztk-ba jártam, ott kértem meg egy doki hogy kísérje végig a terhesgondozásomat és szülésre is őt kértem fel.

2015. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!