Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két funkciós babakocsi már ciki?

Két funkciós babakocsi már ciki?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinél 3 funkciós babakocsit látok, már mindenhol azt hírdetik, hogy az jó. Én Örököltem egy 2 funkciós babakocsit, ami 2-3 éve rengeteg pénzbe került. Kiröhögnének, ha azt használnám? Annyira nem tudom, hogy döntsek, de a környezetemben is mindenhol azt hallom hogy csak 3 funkciós babakocsit vegyél az a jó.
2015. jún. 15. 09:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Igen, csak és kizárólag 200 ezer felett legyen az ára. Csak az a jó, hidd el nekem.



Muhaha

2015. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Senki nem röhögne ki. 2-3 éve is legtöbben 3 funkciósat vettek, de akkor is volt, aki "csak" 2-est.
2015. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk két funkciós van, a harmadik gyerek használja. Mi is kaptuk.

Semmi cikit nem látok ezen, főleg hogy szép és jó állapotban van.

Mondjuk engem tökre nem érdekel mit mondanak mások. Úgy nem lehet gyereket nevelni, hogy fennakadok mások véleményén. Szerintem te se azzal foglalkozz!

2015. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én szívesen használnám, mert a kis testvéremnél is imádtam tolni a kocsit kényelmes könnyű.A hordozót is nagoyn egyszerű le fel pattintani, összezárni is egy mozdulat az egész. Csak a legjobb barátnőm is azt mondja, hogy dobjam ki mert már a 3 funkciósat kell megvenni, mindenki azt használja
2015. jún. 15. 09:53
 5/17 anonim ***** válasza:
És ennyire függsz mások véleményétől?
2015. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem függök ennyire, csak nem tudom, hogy használható e, vagy tényleg annyira már csak a mózeskosaras utána a hordozós és utána a sportrészes kocsit lehet használni. Én nagyon örülök, hogy 100-200ezret nem kell kiadnom egy oylan dologra ami már megvan, ígyis még a bababútor elég sok kiadás lesz
2015. jún. 15. 10:01
 7/17 anonim ***** válasza:

használhatatlan, dobd ki...max a macskát tologasd benne.


most komolyana mitol lenne használhatatlan?? nincsenek meg a kerekei vagy mi?

2015. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én baromi ciki leszek... Kislányom 6 éves, megvan még a kocsija, szép, jó állapotú, abban fogom tologatni a kicsit is. 2-3 éves rengeteg pénzbe került a tietek? Hát, az enyém már 6 éve sem volt extra drága. De nem érzem magam rosszul ettől.

Ciki szerintem a koszos, szakadt, stb. babakocsi...

2015. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, 2-3 éve ezt a babakocsit 120ezerért vettük, Mert ha kocsival járunk akkor jó ahordozó ha meg nem akkor ott maga a kocsi, vag ha nagyon rövid távra akkor is jó lesz a hordozó, hugom imádta :)
2015. jún. 15. 11:41
 10/17 anonim ***** válasza:

most komolyan, tolod a mózes részben a babádat, ki a fene tudja megmondani, hogy otthon már csak egy babahordozó van a kocsihoz, sportrész nincs?!?!


szerintem félreérthettél valamit! van mózes a kocsin? most így az ugrott be, hogy lehet nem újszülött kortól használható kocsid van és azért mondhatták

2015. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!