Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostyval terhesség? Kinek...

Clostyval terhesség? Kinek lett a clostytól ikerterhessége? Kicsit félek tőle!

Figyelt kérdés
Akarok babát,de egyszerre csak egyet,és félek,hogy a clostytól esetleg ikerterhességem lesz!Valakinek lettek ettől a gyógyszertől ikrei?
2010. márc. 1. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én clostyt szedtem, de nem lett tőle ikerterhességem, pedig 4 petesejtem érett meg és csak 1 termékenyült meg.
2010. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És gratulálok!Megírnád ha visszanézel,hogy hanyadik clostys hónapban sikerült,és előtte mennyi ideig próbálkoztatok?Köszi!
2010. márc. 1. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!Tavaly januárban kezdtük a próbálkozást, márciusban szedtem először clostyt akkor sikerült is, de sajnos az a baba elment. Majd április, május kimaradt (mert áprilisban én még úgy tudtam, hogy terhes vagyok ezért nem szedtem, május pihenő)júniusban újra szedtem 5 napon keresztül 1 szemet és akkor meg is fogant a kislányunk.

Még 6 napom van a kiírt időpontig! :o)

2010. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot kívánok Nektek,és jó egészséget!:)))
2010. márc. 1. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!