Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tobbedik gyermeket vallalok...

Tobbedik gyermeket vallalok nektek mennyire fontos h az elso es vagy masodik. Gyerkoc ott legyen az elso pillanattol kezdve mindenhol a legkisebb korul?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom h pl nekem fontos h rogton a szuletes napjan ott legyen es apaval az elsok kozt lassa a picit(amikor mar rendbe hoztak)es amikor kiengednek majd a korhazbol szeretnem h ott legyen o is es egyutt vigyuk haza a kistesot. Van aki furcsan nez ram e miatt.. Hat nem normalis vagyak ezek? Semmibol nem szeretnem kihagyni es azt szeretnem h elso perctol kezdve ott lehessen es reszese lehessen mindennek aminek csak szeretne. En vagyok nem normalis?
2015. jún. 18. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális vagy, nincs ezzel gond a fentiek alapján. Bár nem egészen világos, mit szeretnél. A születése napján-t hogy érted? Miért olyan fontos ez? Ki az,aki ennyire kiakadt az elképzeléseiden?
2015. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Részese legyen annak, amit szeretne? Biztos vagy benne, hogy a nagy ott akar lenni, amikor hazaviszed? Lehet, hogy inkább féltékeny lesz a kicsire és nem is akarja látni? Nem akkor fogja jobban szeretni, ha az első perctől látja a kistesót!

De ha te így szeretnéd, nincs benne semmi kivetni való.

2015. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egesz egyszeruen csak azt akarom ami neki jo es nem kieroszakolni tole barmit is...es igen biztos vagyok benne h ott akar lenni. Ismerem a gyerekem. Nyilvan mindenki a sajatjat.. :) Arra voltam kivancsi h vajon baj e ha szem elott tartom a nagyobb gyerek vagyat es nem hagyom a nagyszuloknek h ok dontsek el mikor hozzak be a gyereket a korhazba. Mert raer megnezni cimcoval..
2015. jún. 18. 18:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Valoban nem attol fogja szeretni...tisztaban vagyok vele. De nem is azert szeretnem h ott lehessen. Keszul ra es varja es mindig mondja h amikor hazahozzuk.......
2015. jún. 18. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2015. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 eves
2015. jún. 18. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, én is így fogom csinálni. Első perctől kezdve majd bevonom a nagyot mindenbe. (6 éves, dolgozunk a kistesón). Beleértve ebbe a vizsgálatokat is (UH.-ok). Szülés napján anyukámék is úgy is jönnek amint lehet, így egyértelmű, hogy a kisfiam is jönni fog. Mivel eleve anyukáméknál lesz, amíg a kórházban vagyok. Férjem meg ugye a szülésnél bent lesz, úgy ahogy kisfiamnál.
2015. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális vagy, de túlspirázni nem kell. Én/mi is bevontuk mindenbe (uh-on 1x volt unta, így többet nem is vittük), pl hozzám csak másnap jött be. Én szülés után egyiknél sem kívántam, hogy bárki is ott legyen velem, sőt a kórházba sem igen szerettem, hogy bejönnek hozzám (persze a férjemen és a gyerkőcön kívül). De ez mindenkinél más. Azért amikor rendbe tettek én egyiknél sem voltam a toppon, így nem is bírtam volna koncentrálni rá, férjem is csak fogta a kezem, pedig gyors szüléseim voltam 1-3 óra, de mint írtam ez mindenkinél már. Nekünk így volt tökéletes, hogy papás szülés, másnap jön a gyerkőc is megnézni és kész. Pl én pénteken szültem, hétfőn jöttem haza. A nagyobb ugyanúgy ment oviba, egy nap sem maradt itthon, mert nem szeretett volna kimaradni az ovi mindennapjaiból sem, így délelőtt ovi, délután itthon velünk. Szerintem így volt jó, mert a féltékenység is elmaradt. De mindenkéi másképp látja. Bennünket azért szóltak meg, hogy még ilyenkor is oviba visszük, de ha a gyerek ezt akarta, akkor miért ne, inkább lássa itthon, hogy háttérbe szorul még ellátjuk a kicsit, meg még nem is csinálhatja amit szeretne, hát nem.
2015. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Valamicsket megnyugodtam. Semmit nem viszek tulzasba soha nem is nyaggattam semmivel es masokat is megkertem h nem kell tulzasba vinni a kisteso temat.. es kesobb is ugy tervezem ha akar jon es segit ha nem nem..ahogy neki tettszik.
2015. jún. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!