Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha csak elővála...

Gabriella2121 kérdése:

Lehetek terhes ha csak előváladékkal érintkeztem? Még van 2 hetem a haviig de elég érdekes dolgok történnek velem.4-dik napja hogy éjjel nappal hányingerem van, szédülök és a fejem fáj. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd mi is a történet?
2015. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit fejtsd ki az "érintkezés" fogalmát.

Igen, ha feljut a hüvelybe, akkor eshettél teherbe, de 2 héttel a mensi napja előtt terhességről még nem beszélhetünk, mivel még a beágyazódás sem történt meg. A hányinger, szédülés és fejfájás lehet a melegtől, folyadékhiánytól, vérnyomás vagy cukoringadozástól.

2015. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
?
2015. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz tőle terhes, főleg ha akkor volt peteérésed, és mondjuk megszakítással voltatok együtt. De ha még 2 heted van, hogy megjöjjön, akkor biztos nem produkálsz tüneteket, mástól van. Először be kell rendesen ágyazódnia, majd elkezdeni termelődni a HCG-nek, ami a tüneteket okozza, 6-7 hetesnél korábban nincsenek tüneteid, te meg még csak 2 vagy...
2015. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "mi lehet velem?" kérdésedre: parázol és bebeszéled magadnak. Nyugodj meg, majd ha nem jön meg, akkor csinálsz egy tesztet, ha negatív, akkor végleg megnyugszol, ha megjön, akkor meg úgyse vagy terhes. De szerintem nem leszel az, nyugi, kicsi rá az esély. Legközelebb meg jobban figyeljetek, és nem lesz ez a stressz...
2015. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek !

Nem képzelembe olyan már volt az más.

Ez viszont 5 napja tart hányingerem van , szédülök , alig bírok aludni, fej fájás ha nem terhesség aminek még most örülnék akkor tipeket kérekszépen. Dokihoz nem mehetek még sulis vagyok és a kötelező gyaxit el kell végeznem ja és nem ,,zabáltam,, be nem sokat eszek inkább iszok.

2015. jún. 23. 16:43
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és a méhemnél is kemény
2015. jún. 23. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ket heted van mensiig, most van peteeresed. 7 hetes terhes vagyok eddig 2szer lettem rosszul feleslegesen turaztatod magad. 2 het mulva ha kesik a mensid csinalj tesztet, de tuti, hogy nem a terhessegtol vagy rosszul. Be sem agyazodott meg.
2015. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!