Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis a nagy mennyiségű...

Normalis a nagy mennyiségű vizes folyas?

Figyelt kérdés
Szagtalan. De aggodok volt vki igy? 12hkm
2015. jún. 22. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen az, nekem szinte az elejétől fogva van. A dokidnak azért említsd meg ha mész hozzá, de ő is ezt fogja mondani.
2015. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Nekem olyan mennyiségű volt, hogy kénytelen voltam tisztaságit használni, plusz folyamatosan szaladgáltam a mosdóba, hogy biztos megjött, mert éreztem, hogy folyik valami! Amíg színtelen, szagtalan nem kell aggódni. :)
2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az. Mondtam a dokimnak hogy valami nem jó lent, hatalmas mennyiségű folyásom van és megvizsgált, de azt mondta ez normális most és csak több lesz idővel.

Egyébként én is 12 hetes voltam akkor. Javasolt valami tejsavas kupot de pár nap múlva úgy is visszajött a folyás.

2015. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!