Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség, vagy csak beképzelem?

Terhesség, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Megszakított közösülés volt a párommal, de a menstruációm már kb. 10 napja késik. A pocim fáj, hányinger, néha-néha egy-egy nyilalás a petefészek környékén, és a mindjárt megjön érzés... Csináltam tesztet (nem reggel), negatív lett, de pár óra után vettem észre, h ott lett egy másik csíkocska is. A teszt tájékoztatójában viszont az szerepel, hogy az idő utáni csík nem érvényes..

Mindenki azt mondja, hogy csak beképzelem, de én érzem, hogy nem... vagy csak megbolondultam?


2015. jún. 29. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csinál egy tesztet reggeli vizeletből is.

Itt senki nem tudja megmondani neked, h terhes vagy-e...

2015. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggeli elsőből kell tesztelni, és kiderül. Napközben híg a vizelet hozzá, főleg a terhesség elején.

Ha bizonytalan vagy, töltsd fel a teszt fényképét és válaszolnak rá mások, hogy beképzeled vagy sem.

Elméletileg nem kizárt a terhesség.

2015. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy később termékenyült meg a petesejt.. reggeli vizeletből tesztelj 10-es érzékenységű tessztel.
2015. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 10 napja kellett volna megjönnie, mindig pontos a mensid, akkor már egy elég erős csíknak kellene lennie időn belül bármely napszakban. Azért tesztelj még egyet reggeliből.
2015. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen megszakitott közösülésnél lehet terhesség.

mindenképpen reggeli vizeletből csinálj tesztet és az időn belül kell leolvasni amit ir a tájékoztató, ez utáni eredmény hamis.

2015. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 2. teszt egyértelműen negatív volt.. De sajna a görcsölés nem múlik (vérzés pedig nem jön). Irány a nődoki
2015. júl. 1. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!