Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez nagyon zavaró mit tehetnek...

Ez nagyon zavaró mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Facebookon benne vagyok kismama csoportokba, szeretem olvasni tanácsokat adni kapni mas hogy érzi magát egyutt átvészelni stb. Az utóbbi időben nagyon sok (számomra) hiszti es értelmetlen kérdés hangzik el pl: a párom nem kísért el az ultrahagra vagy nem simizi a hasam es ez annyira faj stb...tudni kell engem

Elhagyott a párom( ezek szerint csak donor) 12 hetes terhesen es magamon kívül senkire nem

Számíthatok , de nem

Csak ezert zavarnak ezek a kérdések. Tudom menjek el mellette vagy nem kötelező olvasnom, de megis zavar. Lépjek ki ezekből a csoportokbol es felesegesen nem

Stresszelem magam? Mit tanácsoltok?



2015. jún. 29. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt igen, csak olyasmiben érdemes részt venned, amiben jól is érzed magad!


Másrészt nincs jogod összehasonlítani mások problémáit a sajátoddal. Mindenkinek a sajátja a legnagyobb. Neked talán nem nagy ügy, hogy nincs párod, már megküzdöttél vele. Másnak az is fáj, hogy ha csak nem elég kedves a párja. Tudod, a te gondjaid is semmiségnek tűnnek, ha éhező afrikai gyerekekre gondolunk, nem?

2015. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Be se léptem . Nekem már megszületett itt meg az megy hogy jaj az enyém ezt már 2 hónaposan is tudta stb... kell ez nekem ? Nem.
2015. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. Nem akartam en senkit ezzel megbántani nem erre ment ki csak hat probléma es probléma között is van különbség. Köszönöm a valszokat!
2015. jún. 29. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
ne olvasgass ilyeneket ha idegesít.nincs értelme mások nyavalygását hallgatni
2015. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is benne vagyok két ilyen csoportban...

Komolyan mondom, sokszor legszívesebben abban a pillanatban kilépnék a csoportból, amikor olvasok olyanokat, hogy a hajam kihullik.....

Kérdezik,hogy ki menniyt kávézik terhesség alatt, valaki írja, hogy egy csomag 3:1-ben iszik kétfelé osztva,nehogy baja legyen a gyereknek ha egyszerre megissza. A másik odaírja,hogy én nem kávézom,mert nem szeretem...

És az ilyen és hasonló dolgoknál a fejemet fogom...

Mégis maradok, mert elütöm az időt az olvasgatással, de már csak reggel és este lefekvés előtt olvasgatok 20-30 percet.

De nem sokat veszítenék,ha kilépnék amúgy. Ha téged ennyire stresszel, vagy fáj, akkor szerintem lépj ki,ennek értelme így nincs.

Amúgy melyik csoportban vagy? 2015 nyári vagy 2015 őszi babák anyukái? :-)

2015. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most mar egyikben sem :) egyébként az őszi anyukák csoportjába de ez a mindenért nyivakolas kikeszitett :) boldog babavarast
2015. jún. 30. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is abban vagyok benne. :)
2015. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se olvasgasd ezeket. Én megszoktam, hogy minden terhességgel és gyerekkel kapcsolatos ügyet egyedül intézek (van férjem, de egy hónapban három hetet külföldön van a munkája miatt). Attól meg lehalok, amikor az ultrahang vizsgálatokra a kismamát a teljes tágabb család (férj, nagyobb gyerek, nagymama, nagypapa) elkísérik. Igaz, nekem a második terhességem, de az elsőt sem lihegtem túl, ittam kávét, ettem mindent és végig sportoltam. Nem is éreztem magam egy percig sem rosszul. Élvezd te is a terhességet, és engedd el a füled mellett mások nyavajgását. Boldog babavárást!
2015. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!