Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj abból, ha aktus...

Lehet baj abból, ha aktus után veszem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mindig este nyolckor szoktam bevenni a tablettát. Lehet baj abból, ha később veszem be, ráadásul aktus után?

2015. jún. 30. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen szeded, akkor miért lenne gond, hogy aktus előtt vagy után veszed be? Nem tudod, hogyan hat???? :-O Olvasd el a tájékoztatót, sürgősen!! SZedsz egy tablettát minden nap, de fogalmad sincs, hogyan hat a testedre. Teherbe nem esel így, de ez nagy felelőtlenség! Tájékozódj róla, mit szedsz be és az milyen hatással van rád! Ez nem Tikk-takk.
2015. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz belőle. Mindegy, hogy előtte vagy utána veszed be. Nekem az is előfordul, hogy egyik nap este 9kor, másik nap éjfélkor veszem be. 5 éve szedem, még csak a terhesség gyanúja sem merült fel.
2015. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, h eleg ha a napszak stimmel, szoval reggel delben delutan v este
2015. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tökmindegy hogy mikor veszed be a lényeg hogy minden nap azonos időpontban. előtte utána is szexelhetsz ennek semmi köze a hatásához.
2015. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
atyaég...és mivan ha reggel vagytok együtt??? :)))))
2015. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!