Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan fáradt vagyok! Ez...

Állandóan fáradt vagyok! Ez már végig így marad? Lehet tenni ellene? 27 hkm

Figyelt kérdés

1-2 hete nagyon fáradékony lettem, mindegy mikor fekszek le aludni, az első pár óra jó alvás, utána pedig állandóan felkelek. Mikor hajnalban már csak 20 perc megy egyszerre megunom és felkelek. Nem érzem, hogy nem lenne kényelmes, nem tudom mitől lett ez. De így csak egyre fáradtabb vagyok.

Nemrég voltam vérvételen, vasam rendben, vörösvértest 5 tizeddel van a minimum alatt, orvos szerint ez belefér.

Sok még az idő, mit lehet tenni ez ellen?


2015. jún. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is örülnék valamit tippnek! :) 25 hetes vagyok a tesóval, és az elejétől kezdve fáradékony vagyok. A fiammal anno csak az első trimeszterben voltam. Mondjuk most rosszabbul is alszok. Egy éjjel legalább 3-4x ki kell mennem pisilni. Én sem vagyok vérszegény, szóval nem tudom mitől van.
2015. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, lesz jobb, én ugyanígy voltam, munka utánha még elmentünk vásárolni, már úgy estem haza, mint egy hulla, mint aki km-eket gyalogolt, úgy a 30. héttől viszont tele voltam energiával.
2015. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én az elején is nagyon fáradékony voltam és úgy örültem, mikor tele lettem energiával, 3 hónap úgy eltelt, hogy alig vettem észre. Így most rosszul esik, hogy ez van és a maradék 3 hónapot nem így szeretném. Remélem csak átmeneti, ráér a fáradtság visszatérni az utolsó pár hétben.. Bár nyilván nem kívánság műsor.

2015. jún. 30. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

30. hét körül nekem elmúlt egy időre, bepörögtem :D aztán a 37. körül megint előjött, mert nem tudtam rendesen aludni. utána meg...arról ne is beszéljünk :D :D

nekem az olvasás segít mindig, ha felkeltem hajnalban, elővettem egy könyvet és abba belealudtam, vagy a filmezésbe. oké, rossz szokás, de akkor jól jött, legalább tudtam még kicsit szunyókálni.

2015. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!