Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valamelyikőtök úgy,...

Járt már valamelyikőtök úgy, hogy meg akartátok tudni a baba nemét, de mégis csak a szüléskor derült ki, mert addig végig takarta magát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy jártam, hogy amikor először mondták az ultrahangnál, hogy na, talán most majd lehet látni, akkor nem mutatta magát. Következő alkalommal azt mondta az orvos, hogy ő úgy látja, hogy kisfiú, de nem biztos. Legközelebb meg azt mondta, hogy talán mégis kislány, de nem biztos.

Kisfiú lett :D

2010. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az se rossz :) végül is ugyanaz a helyzet, mert nem tudhattad biztosra. Az én babám egyszerűen csak szégyenlősködik :)
2010. márc. 3. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is szégyenlősködött, ezért mindenki azt mondta hogy biztosan kislány. Hétfőn végre megmutatta magát: kisfiú:) Meglátjuk mire megszületik mi lesz:)
2010. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre nekünk sem mutatja meg magát. Ha a 31. heti UH-on nem derül ki, akkor mi már nem is akarjuk tudni, legyen mgelepi. :)

27 hetes km

2010. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a lányomnál tuti biztosra egyszer sem látszott hogy kit rejt.a sulya nagy volt 4 kiloval született egyszer aztmondták a dokik ez több mint valószinű fiu lesz.hogy a sulyábol vagy miből gondolták nemtudom mi elhittük.szép kék lett a szoba kisfius tapéta csikkal körbe stb.. aztán a szülőszobán a hasamra tették mondták egészséges minden ok.már a kezembe volt egy fehér lepelbe tekerve amikor mondták szép kislány. mi mondom kislány???, azthittem a fiam tartom.na az vicces volt hát lett egy szép kék szobája.most 28 hetes vagyok és ismét fiut mondtak de nem festem kékre a szobát inkább valami unisex szint fogok választani.
2010. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!