Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. heti ultrahangon egy kis...

Smileyka27 kérdése:

9. heti ultrahangon egy kis vérömlenyt látott a doki. Azt mondta ezzel semmi baj. Biztos ez?

Figyelt kérdés
Annyi rémtörténetet olvastam nem vagyok vmi nyugodt...

2015. júl. 2. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem mindhárom terhességemnél volt vérömleny.

Ha rossz helyen lenne akkor a doki ágynyugalomra itélt volna téged.

Nekem barnázással kiürültek. Az utolsó terhességemmel a 14. hétig véreztem-barnáztam a vérömleny miatt, nem volt gond!


Azt mondják a rutascorbin nagyon-nagyon jó, az én dokim is azt javasolta.

Recept nélkül kapható (olyan mint a c-vitamin!

Szedd nyugodtan, plusz Mg.


Ne emelgess, és pihenj sokat!

Nem lesz baj, nyugi!

2015. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
8. héten nálam is volt egy picike, a 10. hétre felszívódott, pici barnázás volt egyetlen délutánon közben. Azóta sincs semmi gond, a 31. héten járunk. :)
2015. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én vérezni nem vérzek...az baj?mármint akkor nem ürül gondolom....a rutascorbint megprobalom köszönöm:)
2015. júl. 2. 15:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Még vkinek tapasztalat?
2015. júl. 2. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Vérzés és barnázás nélkül is felszívódhat! Az a jobb,mert nem tudja véletlenül sem kimosni a picit (de ez is csak nagy mennyiségű vérzésnél lehetséges)

2015. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy:)
2015. júl. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!