Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes vagyok, jövő héten...

15hetes vagyok, jövő héten megyek afp-re. Nagyon ideges vagyok, hogy nem lesz jó az eredményem, mert valószínűleg el lehetek számolva egy héttel. Ilyeknor is lehet rossz az eredmény?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, előre feleslegesen! Engem 16+3 naposan küldtek az AFP-re, 2 nappal később csináltak egy uh-t ott a papíromra azt írták, hogy 17+2 nap... Az érték nagy általánosságban jó lett, tehát 0,7-2,5 között van, de a kórház referenciaértékétől eltér: 0,7-1,3. Az eredményem elsőre 1,6 lett, ismétlésnél 1,4. Ezek után küldtek fel a SOTE-ra, ahol ilyen eredménnyel időpontot sem adtak... Aztán a genetikai uh-n foltokat láttak a szívén. Felmentünk a SOTE-ra kifejezetten szív uh-ra, ott semmit sem láttak. Kórháza válogatja, az orvosok nagyon az AFP ellen vannak. Akkor lenne baj, ha rossz lenne az AFP és mellé az uh is. Szeretnek a kismamikkal szórakozni.
2010. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is féltem tőle de szerintem nincs miért!Nekem alacsonyabb lett elmentem Genetikai UH és ott meg minden rendben volt!Azt mondják ez az AFP igen elavult dolog,és sokszor rossz értéket mutat amikor nincs is semmi baj!Előre meg tényleg nem kell félni ugyis a genetika mondja meg hogy mi a hyelzet!:)

=hónapos kislány anyucija

2010. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7*
2010. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!