Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a 40. hét előtt szültek...

Akik a 40. hét előtt szültek azoknál volt valami előjel a korábbi szülésre?!? A 34. hét körül?!

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem július 6.-án volt(ha jól emlékszem mert nem vezetem és akkor éppen nagyon sűrű volt az életem...)

A dOki szerint 12.-én szülök majd de 1 héttel nagyobb a baba szóval akkor 5.-e.

4D-s számítás szerint(22. héten) 15.-e lesz

12. heti uh szerint 13.-a

19.heti uh szerint 14.-e

Van akinek volt iyen tapasztalata?!


2010. márc. 3. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ahányszor ulthanagra mész annyi dátum fog kijönni,nem egyformán fejlődnek a babák a pocakba se.

Nekem mensi alapján 7.e volt a 12. hét előtti uh-k alapján 14.e ,végül is átírták félidő után 14-re a szülés időpontját mert átlagba tartotta az egy hetet,a végén 10.én született. Azért mert kiszámolnak egy időt,még nem aznap fog kibújni,tudják ők mikor kell megszületni és jó esetbe addig bent is maradnak :)

2010. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig más dátumot adnak a különböző uh-ok! Nekem azt mondták , hogy az utolsó mensi , illetve a 12. heti uh-on mért babaméretek a mérvadóak, mert akkor még nincsenek a genetikából adódó méreteltérések a babák között.

A mensid szerint ápr 12, 12. heti uh-gal ez egybevág, szóval szerintem április 12-13 a te dátumod!

Mindez persze csak túlhordás esetén fontos és azt az orvosod 12-dikével fogja számolni.

2010. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolóval egybehangzóan én is azt tudom mondani, hogy a korai ultrahangok, és főleg a 12. heti a mérvadó, mert akkor még valóban egyformán fejlődnek a babák, utána egyre inkább életbe lépnek a genetikai adottságok. Úgyhogy nálad helytálló a 12-e. Az hogy mostmár 1 héttel nagyobb a koránál, az már mindegy, attól nem fogsz korábban szülni. Illetve előfordulhat, de annak nem az lesz az oka. Egyik ismerősömnek is azt mondták, hogy nagy a baba, számíthat rá, hogy hamarabb jön, erre még ráhúzott 1 hetet az eredetilg kiirt napra. :)
2010. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi teljesen egyidősek vagyunk:) Az én utolsó menzeszem is július 6-án volt, ápr. 12-re vagyok kiírva! A 4 D-n nekem két héttel nagyobbnak mérték a babánkat a 25. héten! A 32. UH-on 2200 gr-os volt a kisfiam! Neked milyen súlyt becsültek a 32. UH-on? Kisfiad vagy kislányod lesz?
2010. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsónek!

Nekem csak annyit mondott a doki a 32. heti ultrahangon hogy az átlagnál nagyobb a babám,gondolom akkor több mint 2kg.

Kisfiúnk lesz és Budapesten szülök.

Te?

2010. márc. 3. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is nagy babát jósoltak, mindenképp 4 kiló felettit és hogy hamarabb ki fog jönni, de picit végül túl is hordtam és alig több mint 3 kilós lett.
2010. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12.55-ös vagyok. Én Debrecenben szülök, ez a harmadik terhességem, két lányom van, ők is elég jó súllyal születtek: 3,60 és 3,90-nel. Mindkettőt túlhordtam három nappal. Most viszont nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy hamarabb fog érkezni a kislegény! Majd meglátjuk....Azért az UH is tud nagyot tévedni! Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok mikor fog megszületni és hogy mekkora baba lesz:) Majd megírom neked!
2010. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!