Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesek látszik már a poci?

10 hetesek látszik már a poci?

Figyelt kérdés

Nekem látszik,de tudom,hogy ez még a belek puffadtságától van,de idegenek is kiszúrják.:)

Nektek hogy áll a pocak méret?


2010. márc. 3. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes vagyok, de a párom szerint már látszik a pockos..én csak a nadrágomon érzem:)
2010. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok a 8. hétben, s nekem is látszik, de nem feltűnő. Bár én mást nem csinálok, mint eszek ... :):):)
2010. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapos terhesen úgy néztem ki mint egy félidős, azt hitték ikreim lesznek, de azután már csak a 7. hónapban gömbölyödtem.
2010. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mikor 6 hetes terhesen mentem a dokihoz,olyan lapos volt a hasam mint még előtte sosem.Kb.2 héttel ez előtt kezdett kerekedni.Mostmeg jól felvan puffadva.
2010. márc. 3. 11:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Épp ezt a kérdést akartam feltenni. Én is 10 hetes vagyok egy picit már látszik a pocim leginkább este, akkor jobban puffad. Én már nagyon várom hogy jobban látszódjon, de nem tudom kb. mikor fog annyira látszani hogy mások is észre vegyék.
2010. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én mi holnap lépünk be a 10. hétbe, de látszik a pocak, tudom hogy ez még csak a puffadás, mert egy dekát se híztam még, de aranyos, nekem tetszik, a gatyóimat már nem bírom begombolni :) nem baj, lesz még nagyobb is :)
2010. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltam 12 hetes. 1,5 kg-ot híztam. A kollégáim közül már sokan észre vették, hogy babát várok. Én is úgy éreztem a 10. héten, hogy már látszik (a férjem is látta), pedig akkor még minden ruhám beért. Már nem.
2010. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárki bármit mond nekem nagyon is látszik, a 8. hét óta. Most vagyok 10+2. +1kg-t híztam, de 10cm-rel nagyobb a hasam. Párom is le van döbbenve rajta.

Unokatesóm 12 hetesen már normál nacit nem tudott felvenni. Nyílván nálam is ez lesz a helyzet:)

2010. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem látszik,este meg még nagyobb a pocim.A téli kabátomat éppen , hogy be tudom húzni.A párom szerint 3 hete látszik és egyre növekszik,nagyon tetszik neki.:)
2010. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem latszott akkor meg semmi egyik terhessegemnel sem, legalabbis napkozben nem. Estere akkora hordohasam lett a puffadastol (illetve attol, hogy egesz nap gyumolcsot ettem, azt kivantam), hogy alig birtam ulni tole.

Amugy alapban napkozben annyira nem volt hasam, hogy 14 hetesen a masodik babammal is konkretan rovid es eleg szuk szoknyaban, alakra simulo topban mentem dokihoz es senki sem hitte el, hogy miert is mentem, meg az sem, aki tudta, hogy terhes vagyok.

2010. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!