Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan koztetek, vagy...

Van olyan koztetek, vagy hallottatok olyanrol aki vegig vagy sokat verezgetett a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
27.hetes vagyok!Az elso 3honapot vegig barnaztam,pedig szedtem az utrogestant!Aztan a 12.heten megszunt majd a 23.on ujra kezdtem!De azota is ķb heti 2-3szor keves piros veres a wc papir...tudom most mindenki mondja azonnal ugyelet...kulfoldon elek es voltam mar ugyeleten...3napig korhazi kivizsgalas...7 orvosnal jartam eddig de nem tudtak megmondani mitol van,csak azt hogy a baba jol van...csak annyit mondtad fekudjek sokat...de ha csak fekszem akkor is ugyanez van... :((( Valakivel tortent hasonlo?

2015. júl. 2. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így volt vele, végig vérezgetett, veszélyeztetett volt. Nem tudták megmondani, hogy mitől van ez vagy honnan jön a vérzés, csak azt hogy nem a méhéből jön, a baba is jól volt végig. Mondjuk ő mondta, hogy sokszor szex után is volt nála vérzés. Pihenj és ne idegeskedj, ha eddig minden rendben volt, már nincs olyan sok hátra:)
2015. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én minden harmadban vérezgettem, az elején többet, a végén kevesebbet. Kb havi 1-2 alkalommal. Minden rendben volt, nem voltam veszélyeztetett, dolgoztam a végéig, egészséges, babám született, még túl is hordtam :-). A dokik nem tudták honnnan jön a vér, ultrahangon mindig minden rendben volt..
2015. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én sokat véreztem, de nekem méhlepény leválásom volt, elég nagy darab a buksijánál. kórházba feküdtem, majd otthon, 2-3 hetente mentem uh-ra, a leválásból lett haematóma ami persze többször kifakadt... rettenetes volt. már nem emlékszem, de talán a 27-28. hét körül lett minden rendben és mehettem vissza dolgozni, aztán 35. héten beindult a szülés, szintén vérzéssel... végül kiírt napon szültem.

én abban a 9-10 hétben betartottam a fekvést, tényleg vízszintesen töltöttem a napból 23,5 órát, csak pisilni és zuhanyozni keltem fel!

2015. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat!Mehlepenyre is azt mondtak rendben!Szexelni se szoktunk a kezdetek ota!Az egyik orvos azt mondja a mehembol johet a masik hogy ááá nem.ugy van az...minden leletem jo... a vernyomas.kicsit magas de azt yogyszerrel beallitottak...kenet vetel is volt..ott se talaltak semmit...mehnyak.meret jo...fekszem

fekszem de meg igy is jon neha... :(

2015. júl. 2. 15:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy birtad 23.5 agyban??Nekem.par nap utan faj mindenem....es sajnos segitsegem nincs hogy ellassam az itthoni teendoket...a.ferjem neha besegit ugy ferfiasan.....
2015. júl. 2. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem rengeteget segített a férjem, bevásárolt, takarított (mondjuk akkor még egy kis panellakásban laktunk, nem volt nagy kosz), vacsit készített. nagyon féltem, hogy erősödik a vérzés és megindul a babánk, férjem is, így feküdtem rendületlenül :) hol neteztem, hol tv-ztem... :) na jó nem tagadom untam, de ez van, szerencsére már a suliba készülünk vele :)))
2015. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a főnökömmel volt ez. az első gyerekével végig vérzett és mivel kövér volt észre se vette hogy terhes, csak amikor be kellett mennie a kórházba mert szülni kezdett.
2015. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez olyan hihetetlen hogy ilyen is van!Es rendesen verzett minden honapban?

Nekem ejjel megint picit veres volt a wc papir...a heten mar 3szor... :(

Erdekes hogy mindig ejjel :(

2015. júl. 3. 14:21
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én is véreztem, az elején annyira de annyira, hogy biztos volt benne mindenki, elvetéltem. Még a doki is, ahogy meglátott, azt mondta, nézzük meg, kell-e "befejező" műtét. És ott dobogott a baba szíve. Senki, soha nem tudta megmondani, miért véreztem. Viszont nálam is mindig éjjel, hajnalban jelentkezett, még a szülés előtti napon is... Végig feküdtem. Az utólsó 3 hetet már kórházban, se tv, se internet, se szobatárs (karácsonyi időszak volt) De utólag nem bánom, a fekvést, és a kevés ingert...annyira nyugodt babám van.:)
2015. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!