Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokott lenni hirtelen jelentk...

Szokott lenni hirtelen jelentkezo hat es mellkhasi fajdalmatok?

Figyelt kérdés

Nekem 2 napja van es a Cardiologus szerint nem sziveredetu, hanem a suly miatt van, de nagyon faj. Mas is van igy?

33 HKm


2010. márc. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen!

Én csak 9+5 hetes kismami vagyok,minden leletem,ekg-m,rendben van mégis nagyon sokszor van szívtáji fájdalmam,mellkas fájdalmam,hátam beszakad.

Soha nem volt ilyen jellegű problémám,ráadásul versenyszerűen futottam.Úgyhogy fogalmam sincs mitől lehet de nagyon rossz:(

A doki nem mondott rá semmit:S

Egyébként ez a baba már a harmadik,és az előző terhességeimnél semmi ilyen nem volt!

2010. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszi a valaszt. Most olvasom egyebkent, hogy Reflux is okozhat hasonlokat, es terheseknel gyakori a refluxos eset mneg akkor is ha elotte nem voltak hasonlo panaszok. En erdemesnek latom, hogy megemlitsem a dokinak ezt is, hogy nem-e az a baj.

2010. márc. 5. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én 25 hetes vagyok, és a derekam időnként leszakad :( Nagyon tud fájni. Főleg ha sokáig állok egy helyben, vagy ha lefekszem este és pl szeretnék felkelni vagy a másik oldalamra fordulni. Néha kész nevetséges amit művelek :) Orvos szerint a növekedő pocak miatt van.

A mellkasi fájdalomra mondják, hogy a baba 30. hét felett már nyomhat olyan testrészt, ami okozhat a mellkasban fájdalmat.

2010. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!