Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok jó kismama ruha...

Ajánlanátok jó kismama ruha márkákat? (Vagy ha tudtok Cegléd, Jászberény, Kecskemét környékén üzleteket? )

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol az árak is reálisak (nem lehúzósak), de azért divatosak is. Eddig sajnos, olyan helyeken voltam ahol arany árban mérték a ruhákat és ráadásul olyan "sátor" fazonúak voltak. Egyáltalán lehet normális öltözéket kapni kismamáknak?:-(
2010. márc. 3. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én jó szívvel ajánlom a Krisztát. Az üzletében még sosem jártam, mindent neten/telefonon rendeltem meg tőle. Elmondta, hogy mit hol/hogy mérjek, és eddig tökéletes nadrágokat/blúzokat kaptam tőle. Az árai is nagyon korrektek. Eddig akiknek ajánlottam mindenki dícsérte. Jó minőségű anyagokkal dolgozik.

[link]

2010. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!