Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok mostmár...

28 hetes vagyok mostmár éjjelente arra ébredek nagyon behuzza a görcs a vádlim mitől lehet nektek is van ilyen? Pedig szedem a magne b 6 ot.

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kálcium - és vagy magnéziumhiány.

Szedd mindkettőt, de ne egyszerre, mert egymás felszívódását gátolják. Egyiket reggel, másikat este.

250 mg Mg-ot nyugodtan lehet 1 nap szedni, kálciumból meg 1000mg-ot is.

27 hetes km

2010. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi eddig szedtem mindkettőt bár amiota elfogyott a kalcium tablettám azt nem vettem .lehet ténleg az hiányzik mert eddig semmi bajom nem volt ma veszek is.de amennyi az elevitben van az nem elég?
2010. márc. 3. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, nem tudom TE rájöttél e, mert én későn, h vissza kell feszíteni és akkor elmúlik....amúgy meg calcium, magnézium én pezsgőtablettákat ittam....de jó a tabi is.......és néha ittam egy pohár tejet, ahogy bírta a gyomrom, ja és tejtermékeket szintén calcium miatt
2010. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Áááh, az elevitben lévő adag ilyenkor már kispiskóta. :) 1200-1500 mg kell naponta.

2010. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó arra ébredni..Nekem reggel és este 1-1 kalcium pezsgőtabi segített.és a magne B6
2010. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!