Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyton álmos, fáradt vagyok....

Folyton álmos, fáradt vagyok. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
6 hetes várandós vagyok. Este 9 után már alszok reggel 7ig, de délben már olyan álmosság tör rám, hogy alig bírom nyitva tartani a szemem. A munkahelyemen még nem tudják, ezért kicsit furcsám néznek rám, hogy olyan vagyok mint a mosott rongy. Kávét már nem igazán merek inni. Mit tanácsoltok?
2010. márc. 3. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi 1 kávé nem árt se neked, se a babának :)) Igyál sokat! De: ezek a tünetek az első hetek velejárói, igazán nem tudsz ellene sokat tenni. Esetleg friss levegő...
2010. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a terhességgel jár. Én gyakorlatilag napi 12 órákat alszom még most is, pedig már a finish-ben vagyunk. Napi egy kávé tényleg belefér, bár én féltettem a koffeintől a babámat, úgyhogy inkább támasztottam a fejemet az íróasztal felett, és mindkét szemhéjamat kipeckeltem ceruzával. Esetleg ha nagyon csúnyán néznek rád, megpróbálhatsz finoman füllenteni valamit a kollegáknak (tudom, nem szép dolog, de az sem jó, ha az embert kinézik a munkahelyén), pl. hogy családi okok miatt vagy ilyen fáradt, és nem szeretnél róla beszélni. Viszont nem áltatlak, a szemfülesebb kolleganőid úgyis rá fognak jönni rövid időn belül, hogy mi a helyzet veled. Addig is igyál gyenge teát, sétálgass kicsit az irodában, és ha van erkély, érdemes ki-kinézni a friss levegőre, ahogy Első is mondta. Ja, és az is jót tesz, ha többször eszel piciket, mert akkor legalább a jóllakottsággal járó kellemes, ebéd utáni fáradtság nem nehezíti meg a dolgodat. Nagyon boldog babavárást kívánok! Üdvözlettel: 36 hetes kismama
2010. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!