Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van összefüggés a...

Tényleg van összefüggés a nyakiredő mérete és a Baba neme között? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most olvastam, egy fórumon, hogy az Anyukának a Védőnő a nyakiredő vastagság alapján (ami ugye 3mm-ig jó), azt jósolta, hogy kisfia lesz. Ugyanis, állítólag ha az érték 2mm alatt van, nagy valószínűséggel Kisfiú lesz, ha pedig 2mm és 3mm között van akkor Kislány.

Nagyon szeretnék erről véleményeket, tapasztaltokat.

Előre is köszönöm.

És boldog Babavárást Mindenkinek:)


2010. márc. 3. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy lehet-e összefüggés de a babómnak a nyakiredő 1,6 mm és azóta kiderült hogy fiú:-)
2010. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről még nem is hallottam!:-)

Nekem a babámnak 1,5 volt a nyakiredő vastagsága, és kislányunk lesz.

Boldog babavárást!:-)

2010. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát akkor 1:1. De végülis tök mindegy, csak makk egészséges legyen.

Köszi Csajok. Jó pocakosodást:)

2010. márc. 3. 12:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1,3 volt és lányunk lett!
2010. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnek 1.7, a másodiknak 2.5 és mind a kettő fiú.
2010. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Jesszusom! Mostmár ez lesz a divat? A minap az afp-vel kapcsolatban is fel volt téve egy ilyen kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Amúgy nekem a nyakiredő 0,9, és kisfiú is lesz, és az afp-nél is beigazólódott ez az "állítás". És ahogy ott elnéztem a válaszokat, kb. 80%-ban helytállóak voltak.

Ezek a modernkori "népi" megfigyelések. Már nem az számít, hogy milyen a hasad formája, vagy hogy mit kívánsz a terhesség alatt, hanem hogy mekkora a nyakiredő. :D

2010. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1,7mm és kislányunk lesz:-)
2010. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 12:30-as!

Neked is köszönöm. A kérdés puszta kiváncsiság volt. Nem kellene egyből "Jézusom"-ozni, ha ennyire fárasztanak az ilyen kérdések, nem is kell válaszolni.:(

2010. márc. 3. 12:56
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem arról van szó, hogy fárasztanak ezek a kérdések, de a te kérdésedben szerepel, hogy vélemény, tapasztalat? Hát nekem ez a véleményem. És nem rosszindulatból írtam, csak úgy kicsúszott, mert mostanság egyre több ilyet olvasok, hogy ezekre az eredményekre alapoznak. Nem kell egyből letorkolni, azt hiszem normális választ adtam.
2010. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem kereken 1mm lett, és lányt várunk.:)
2010. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!