Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes eredmények?

19 hetes eredmények?

Figyelt kérdés

Az AFP eredményem (mert itt csinálnak) 0,58 MOM lett amire a dokim azt mondta, hogy jó. Nagyon remélem, hogy tényleg az.A baba méretei.

BPD:44mm

AC:139mm

FL:19mm

4 üregű szív.gyomor és hólyag telődés látható átlagos magzatvíz, épnek tűnő gerinc,koponya és végtagok.

Az FL nem lett nagyon kicsi szerintetek?Ez engem most idegesít. A doki azt mondta minden oké... 19+1 Hkm.


2015. júl. 3. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam genetikain, nekem 40 mm volt az FL.
2015. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a védőnővel azt mondta 2 hét +- lehet a különbség, ha minden más eredmény jó akkor nincs gond max most a baba genetikája rám hasonlít mert én alacsony vagyok. /kb.153-155cm/
2015. júl. 3. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:

AFP-ről itt olvashatsz:

[link]


Az FL-t ki is mondta, hogy 19 vagy csak a leleten láttad? Szerintem semmi baja a babádnak, a 19 nagyon-nagyon-nagyon kevés lenne, biztos vagyok benne, hogy 29 (ami normál érték lenne) helyett írták a 19-et.

2015. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az FL kb. 15-16. hetinek felelne meg,ami nem két hét.

Szörnyen nagy eltérés, biztos, hogy szólt volna a dokid. Még mindig az elírás mellett szavazok.


Előfordul, hidd el ,)

2015. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam az AC lett kisebb a 18. heti többi eredményhez képest (125mm), visszahívtak egy másfél héttel későbbi kontrollra, ott már ez is rendben volt. Azt mondták, hogy minden baba más ütemben fejlődik.


Ha aggódsz, akkor esetleg érdemes vagy két hét múlva egy magándokinál újabb ultrahangot csináltatni.

2015. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen kimondta, hogy 19 mm... 3 hét múlva megyek a magán dokimhoz aki ugyan az mint aki most csinálta a genetikait. Hát remélem tényleg minden okés! De abban látok igazságot, hogy ha gond lenne tuti szólt volna. Köszönöm nektek a választ!!!!
2015. júl. 4. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi lett.. végülis a haskörfogat is kicsit kisebb, tehát lehet, hogy ha a párod is alacsony és egyébként arányosnak és hiánytalannak látta akkor tényleg nincs gond. Piszék gyerekénél például az orrcsontot nem szokták látni, mert a babának is lassabban fejlődik. Ráadásul a magzatok is úgy nőnek mint a kamaszok: egyszer a kezük nő jobban egyszer a lábuk.
2015. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben írok majd!:-) a haskörfogat nem annyival kissebb hogy ezen idegeskedjek :-D 140 mm az átlag :-) a combcsont is csak azért idegesített mert az jóbal kisebb. Párom 175 cm én pedig 153 cm körül vagyok. :-) próbálok nyugodt lenni hogy ne érezze manóm a feszültségemet. :-)
2015. júl. 7. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!