Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 3 naposan látszódni fog...

5 hét 3 naposan látszódni fog már valami?

Figyelt kérdés

Erre a dátumra kaptam időpontot, vagy 4 hétre rá... ezt választottam.

Szerintetek látszódni fog már valami hüvelyi uh-val (azt csinál a doki, mondta)


2015. júl. 3. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Látszódni valószínűleg fog valami, de szívhang még legalább egy hétig nincs... Én inkább mennék másik dokihoz, mert hiába látná 5 hetesen, aztán megbolondulnék egy hónapig, hogy van szívhang vagy nincs.
2015. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sajnos nem nagyon válogathatok...

akkor legalább azt fogom tudni, hogy jó helyen van-e!

Amúgy a nemvárt előtt 5 nappal már közepesen erős pozitív volt a tesztem, talán pár nappal idősebb is, de ugye az utolsó mensihez számolok.

2015. júl. 3. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívhang még biztosan nem lesz, de jobb helyeken ilyenkor visszahívnak egy héttel későbbre.
2015. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5+1 hetesen voltam először, és nekem már volt szívhang is!
2015. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6. héten van szivhang 12. héten baba is látszik. ennyi idősen kevés látszik még
2015. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 5+3 napos leszek, szikholyagot fog làtni valoszinuleg, masra nem szamitok. Mensi szerint tobb lennék.
2015. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!