Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon vérömlenyt láttak....

Smileyka27 kérdése:

Ultrahangon vérömlenyt láttak. Magzat mar3cm. Doki szerint majd felszivodik. Nem adott ra semmi gyogyszert. Baj? .

Figyelt kérdés
Csak en itt olvasom h mindenki irja h ezt kapott ra meg azt...van olyan aki nem kapott semmit es felszivodott?nem verzek semmi panaszom sincs

2015. júl. 3. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt az embrió mellett vérömleny, nem kellett szednem rá semmit. Két héten belül felszívódott.
2015. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

11mm-s volt a magzat, mikor nálam vérömlenyt találtak az első vizsgálaton. Nem kaptam rá semmit, 3 héttel később már nyoma sem volt.


Ha nem nagy, akkor általában magától felszívódik, erre nincs gyógyszer. Amiket felírnak, legtöbbször azért teszik, hogy megnyugtassák a kismamát, de amúgy kb. semmit nem lehet ez ellen tenni. Ha nagy a vérömleny, akkor úgyis szigorú fekvést írtak volna elő, de ha nem olt ilyenről szó, nincs mit aggódnod.

2015. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj telorol vagyok veletlen felrenyomtam az ertekelest:(bocsanat...koszonom a valaszaitok:)
2015. júl. 3. 16:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Masnak meg pozitiv pelda?
2015. júl. 3. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
23 mm-es petezsák mellett 3 cm-es vérömleny, nem kaptam rá semmit, szerencsére felszívódott. Azóta 6 éves a fiam. :)
2015. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még hasonlo eset?:)
2015. júl. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!