Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején ha szex...

A terhesség elején ha szex közben eléri a hímvessző a méhszájat, véletlenul es csak pár pillanatra, ami elég kellemetlen, ugye nem okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szex közben mindig eléri a méhszájat, szóval ez nem szokatlan. Viszont semmi baj sem lesz belöle.
2015. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Bocsi, rossz gombot nyomtam, tokeletes a válasz:) csak hátulról próbáltuk Es hirtelen feszülő érzést éreztem a méhemnél, ezen Ilyedtem meg.
2015. júl. 4. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészséges terheségnél a szex nem okozhat vetélést. Ez csak akkor fordulhatna elö, ha eleve valami probléma lenne, de akkor ha nem a szextöl, hanem bármi ma´stól is beindulhatna - pontosabban akkor is, ha csak fekeszel egész nap mozdulatlanul.


Ne idegeskedj, nem lesz semmi baj, de azért próbáljatok olyan pózt választani, ahol nem túl mély a behatolás, meg föként, ahol nem kellemetlen neked a dolog.


Minden jót és kellemes babavárást!

2015. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!