Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0, 0%-os tuti mentes sört...

0, 0%-os tuti mentes sört lehet akár naponta is inni terhesen?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a sört, viszont ez a citromos 0,0%-os most a nagy melegben lecsúszna. Akár 2 is :)
2015. júl. 5. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Hát csússzon!

Semmivel se károsabb az ilyen, mint egy kóla.

Annyit igyál, amennyit más cukros, szénsavas üdítőből is mernél.

2015. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Alkohol nincs benne. A víz nyilván még mindig egészségesebb de nem árt ez sem.. Én majdnem minden nap iszok, szintén citromosat mióta van a meleg..
2015. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Így van, nincs ezzel semmi baj!:) Én is megittam. Tartsd meg szokásodat szülés utànra is, mert a tejtermelődésnek nagyon jót tesz!
2015. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
39%

Elnézést kérek, nem kötözködöm, de melyik az a tuti alkoholmentes ízesített sör? Ugyanis, ismeretem szerint, nincs teljesen alkoholmentes sör. Jogszabály szerint alkoholmentes az a sör, amelyik alkoholtartalma legfeljebb 0,5 térfogat-százalék.

Megtévesztő lehet, hogy múlt év december 13-tól csak az 1,2 térfogat-százalék feletti alkoholtartalmat kötelező feltüntetni.

2015. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A Soproni ill. a Pécsi Radler is 0,0-ként hirdeti magát.

[link]

[link]

2015. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
*s ha ez valójában 0,09 %-ot jelent is, akkor is 10 kéne még a 0,1 %-hez is.
2015. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, milyen hülyeséget írtam.
2015. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholmentes sörökre valóban ez a szabály, és azokban általában tényleg van némi alkohol. De az ízesítettek között van néhány pl a Soproni, ami teljesen mentes. Nincs is sok köze a sörhöz.
2015. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A Gösser citromos 0,0%-ot ír, de mindjárt meg is nézem,mert most hozott haza a férjem...

2015. júl. 5. 19:44
 10/12 A kérdező kommentje:

Na, Lányok, a Gösser citromos 0,0%-ban semmi nincs (legalábbis jelölve nincs) de úgy gondolom, hogy ha minimális lenne benne akkor kötelesek lennének jelölni a dobozon, nem?


pl sofőrök miatt, mert mondjuk egyet nem mutat ki a szonda, de ha strandolás alatt megiszik 10-et???


Nem tudom, csak gondolom....

Mindegy,most nem iszom meg, körbeolvasok :)


Mindenkinek köszönöm, hogy írtatok!

Nem tudom ki pontozott le mindenkit, de ez legyen a legnagyobb öröme :) ;)

2015. júl. 5. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!