Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ennyire érzékeny?

Más is ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok.

Igencsak szűkösek a régi ruháim és emiatt elég feszült vagyok. Szenvedek a szekrény előtt , hogy mit vegyek fel.

A vásárlás sem egyszerű velem.

Az eddigi ruháim xs,s ezek már kicsik de az m-es méret még nagy :D olyan piti kis dolognak tűnik de én őrjöngők mert nem jó rám semmi.

Mindenki bolondnak néz..

Igazuk van szerintetek is bolond vagyok? :)


2015. júl. 5. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi csak a hormonok játszanak veled,majd elmúlik :)
2015. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani.. Boldog babavárást :)
2015. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a hormonok játéka! :) Nekem már a 9. hétben le kellett a nadrágjaimat cserélni (akkor még csak a puffadás miatt). Én a 12. hétben éreztem azt, hogy nincs mit felvennem! A hasam még nem akkora, hogy babahasnak tűnjön, de jól kidomborodott, mintha szorulás, puffadás és hízás egyszerre talált volna meg! :) Ráadásul a kismama részlegen alig lehetett kapni valami normális fazonú ruhát! Nekem szerencsére ott volt a párom akinek jó az ízlése. Rábökött két nyári ruhára, hogy szerinte jól állt, csinos, vigyük magunkkal. (Még sosem csináltam olyat, hogy nekem nem tetszett a ruha, de neki igen és elhoztam, de olyan tanácstalan voltam!) Azóta ezek a kedvenc ruhadarabjaim! Persze a pocim is elkezdett már nőni! :) Szóval most már büszkén hordok párat a régi passzos ruháimból is (persze ha mellben rám jönnek!)

Kitartást és boldog babavárást! :)

2015. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!!

Mikor hűvös volt, csúnyán kiakadtam minden nap. Leggingseket hordtam de utálom rövid felsovel, hosszabbakhoz m3g amugy is ezekhez hogy néz ki nemelyik pulcsi.. szóval elegem lett.. Meleghez való ruham van egy pár, általában vagy egyberuhák vagy rovidnadrag/szoknya olyan, aminek gumis a dereka. Ezeket ajánlom neked is, nem nehéz feloltozni velük. Mikor elkezdtem kinoni a cuccaimat hasonlóan éreztem minden nap, mint most te.

2015. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül.. És nem én bolondultam meg. :)

Próbálok gumis derekú nadrágokat venni.. Ritkán találok olyat ami normálisan is néz ki..

Köszönöm hogy írtatok :)

2015. júl. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!