Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 20 hetes kismamak?

Hogy vagytok 20 hetes kismamak?

Figyelt kérdés

En november 18-ra vagyok kiirva, eddig eleg konnyu volt, viszont mostmar elege megugrot a hasam 3 heten belul hogy semmi ruha nem jo ram :). Eddig 4 kg hiztam. A picike mar mozog 17 plus 4 nap ota napi szinten. Az egyeduli bajom hogy hamar faradom es nehezen birom a meleget. Ti hogy altak a sulyal ? Nol mar a poci ? Nekunk ugy nez ki hogy kisfiu mutatkozik. csatolok egy pocis kepet is:) ti is tehettek.



[link]



2015. júl. 6. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:

én november 22-re vagyok kiírva. a hirtelen megnőtt hasamat nem nagyon tudom még hová tenni, egyik hétről a másikra nagyon sokat nőtt. mérni nem nagyon méregetem magam, 18.hétig 2 kilót híztam.

kb. a 16. héttől érzem mozogni.

már 2 orvos is megerősítette, hogy kislány :)

jó ideje elkezdtem már a vásárlást is, hogy ne mindent egyszerre kelljen.

egyedül azt sajnálom, hogy strandra nem mehetek, olyan jó idő van, de sajnos fogékony vagyok mindenféle fertőzésre.

2015. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szintén November 22.-re vagyok kiírva. 16 hetesen mozdult meg először. 19 hetesen lett intenzív egész nap mozog :) 17 hetesen 4d-n mondták meg h kislány aztán 18.genetikán is azt mondták h kislány 95% :) 7 kg + nál járok :/ Sosem voltam kis darab, ragadnak a kilók...Pocimról most így hirtelen kép nincs. De sokan mondják h milyen nagy :) Kiságy, babakocsi, kenguru, kiskád és egy kiskesztyű van meg eddig. Nagyon nehezen bírom a meleget..
2015. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok.November 27.-re vagyok kiírva.A meleget nem nagyon bírom a pocim a hetekben többet nőtt mint elötte.A lábaim,talpaim fájnak ha sokat mászkálok de ezen kìvül semmi változás. :)
2015. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig 7,5kg plussznál tartok :( Küszködöm saját magammal a hangulatváltozásokkal a meleggel.Két doki is 100%-ra mondta hogy kislány lakik a pocakomban :) A szülés időpontja dokim szerint December 1 a genetikai ultrahang szerint pedig November 24 :D Babócát napról napra egyre jobban és aktívabban érzem kb majdnem betöltött 16 hetes voltam mikor először éreztem :) A pocim is szépen nő szerintem nagyobb is mint a tiéd
2015. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. November 24-re vagyok kiírva (de az ultrahangos terminus december 2). 3 kilót híztam, és nagyon szenvedek a melegtől. Kislányunk lesz ismét (van már egy 2,5 éves nővére), akinek nagyon örülünk. Van már pocim, de viszonylag kicsi (mint ez elsőnél), most 84 cm.Én viszont nagynak látom, és bár sok normál ruhám jó még, valahogy egyik sem áll jól (a kismama cuccok meg még nagyok a hasamra).
2015. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szepen koszonom a valaszoka.Minden rosz melet van egy jo is, az hogy csomo gyumolcs es zsoldseg van amit konyen beszereheto es mindent ehetunk :). Nekem sajnos mar nem nagyon jok a regi ruhaim, viszont azt akarom kerdezni hogy nev mar megvan-e ? A mi kisfiunk Dominik lesz :) . Konnyu varandosagot mindenkinek!
2015. júl. 7. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, a kislányunk a Virág nevet fogja kapni.
2015. júl. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2# Vivien lesz a neve :)
2015. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok :) a mi kincsünk az Izabella Petra nevet fogja kapni
2015. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!