Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől viszket, ég a mellbimbóm...

Mitől viszket, ég a mellbimbóm? Ez normalis? 15 hetes

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, 11 hetes vagyok, és nekem is viszket és ég. Nő a térfogata,feszül a bőr és kiszárad! :)

Sajnos rengetegen járunk így. Kend be testápolóval, vagy valami zsírosabb állagú krémmel

Jó babavárást!

2015. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, másnak is szokott, a mellek változásai a terhesség velejárója. Készül a szoptatási időszakra. Kenegesd valamilyen krémmel, vagy babaolajjal! Tudom a hasad nem szerepel a kérdésben, de azt is kend be minden nap legalább egyszer! Most kezd majd beindulni a pocak növögetni, ne hagyd kiszáradni a bőröd, ne viszkessen, és legalább megadod a hasadnak a lehetőséget, hátha megúszod striák nélkül... :) Na és majd ahogy nekifeszül a hasfalnak, és követi a kezedet, amíg lágyan bemasszírozod a kencét, hát azt leírhatatlan anyai érzés.
2015. júl. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasat és mellet minden nap kenni kell nekem ez vált be. Nem is viszketett és egy darab striám sincs ezeken a helyeken. Pedig régebbről van pár combon és fenéken a hizástol...
2015. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!