Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3 napos láz árthat a 10...

A 3 napos láz árthat a 10 hetes pocaklakómnak ha elkapom?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hetvègèn családi összejövetel volt anyumèknál mint kiderült tesóm kisfiának ez a betegsège volt már a kiütèsek voltak rajta ha kisfiam elkapja 2,5 èves akkor lesz okom aggódni hogy elkaphatom èn is? Mint írtam 10hetes kismama vagyok fèlek nehogy baja legyen a kicsinek tőle.Esetleg valaki volt hasonló helyzetben?
2015. júl. 12. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bárányhimlőre gondolsz az okozhat gondot még ugyis hogy te már átestél rajta. Ha csak megfázás az még nem veszes. De jobb ha konzultálsz egy orvossal.
2015. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lázat mindenképpen csillapítani kell mert a tartósan magas láz árthat. Ezen kívül persze nem mindegy, hogy mi, ahogy az első is írta, himlo okozhat gondot.
2015. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia.nem a bárányhimlôre gondolok, 3napos láznak hívják a betegsèget.3-4 napig magas láz van 39-40 fokos nehèz levinni ès ha elmúlik a láz utána kiütèsek jelennek meg.Vèdőnővel már beszèltem csak gondoltam megkèrdezem itt is hátha volt valaki hasonló helyzetben.
2015. júl. 12. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt csak egyszer lehet elkapni, általában 1 éves kor körül esnek át rajta a gyerekek. kizártnak tartom, hogy ezen még nem estél át.

egyébként a láz árthat a picinek, vagyis az, hogy felmelegszik a magzatvíz. ha magas lázad lenne, be kell menned majd a kórházban és lenyomják

2015. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hõsokk árthat, de vetélés formájában általában. én 6 hetesen voltam nagyon beteg, napokig 40 fokos lazam volt, de semmi baja nincs a babamnak, most egy eves. de nyilvan az a biztos, ha nem betegszel le.
2015. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy amikor a kiütések jelentkeznek már nem fertőz a betegség,orvos mondta,nehéz elhinni,de a lányom tényleg nem is kapta el így a barátnőjétől.
2015. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike a választ mindenkinek! Hát erősen bízunk benne hogy tènyleg nem fertőz ha a kiütèsek vannak már csak.Csak a fiamnak mèg nem volt sôt a 8 èves lányomnak se volt mèg ilyen betegsège nem a legjobbkor jönne most
2015. júl. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!